Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Kadın Girişimciler Kurulu (TOBB KGK) Batı Akdeniz Bölge Toplantısı Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır’ın katılımları ile gerçekleştirildi.

Programa, TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı, Batı Akdeniz Bölge Temsilcisi ve TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcısı Serap KOCAOĞLU, TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Funda Güleç YAMAN, TOBB Burdur Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Sevim ZORLU, TOBB Isparta Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Dilek ÖZDEMİR ve bölge illeri icra komitesi üyeleri katılım sağladılar.

Batı Akdeniz Bölge Toplantısında faaliyetler, projeler ve çalışmalar hakkında bilgilendirmeler ve güncellemelerin yanı sıra kadın girişimcilere daima önem verildiğini söylenerek, ikili iş birlikleri çağrısında bulunuldu. Kadınların sahip oldukları bilgi, beceri ve deneyimlerini yansıtabilecekleri en etkili alanlardan birinin girişimcilik olduğunu belirterek, girişimlerin desteklenmesinin önemine bir kez daha vurgu yapıldı. Batı Akdeniz Bölgesindeki devam eden çalışmalar masaya yatırıldı.

Toplantı öncesi Frigya Bölgesi hakkında bilgi alan katılımcılar sonrasında Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hüsnü SERTESER, ATSO Meclis Başkanı Mustafa Ali ÇELİKTEN, ATB Meclis Başkanı Ali Rıza GÜRAKAR ve ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hayrettin GÜZBEY’i ziyaret etti.

Editör: SELÇUK ÖÇAL