Burdurlu genç iş adamı Saadet Partisi Burdur Belediye Meclisi 1. Sırasından aday oldu. ‘Daha iyi bir yaşam senin hakkın Burdur’ sloganı ile çalışmalarına başlayan Elektrik Elektronik Mühendisi Ersan özellikle Kıbrıs’ta teknolojik anlamda önemli işler burada Müsiad’ta genç girişimci üyeliği yaptı.

Burdur’a hizmet için bilgi birikimimi ve tecrübemi kullanmak istiyorum diyen Ersan, bu anlayış içerisinde Burdur Belediye Meclis üyesi olduğunu ifade ederek hizmet yolunda her kesimin oyuna talibim dedi.

M. Taha Ersan Kimdir?
1986 Burdur Doğumluyum.

İlkokul - Ortaokul ve Lise eğitimimi Burdur’da , Lisan eğitimimi İngilizce Elektrik- Elektronik Mühendisi olarak Kıbrıs’ta Tamamladım.

19 Yaşımdan itibaren hem üniversite okudum hem iş hayatıma devam ettim.

2005 - 2017 yılları arasında Kıbrıs’ta Alt yapı müteahhitliği - Harfiyat , Kıbrıs’ta Oto Kaporta , Kıbrıs’ta en çok tıklanan Web Site Kurucusu ve yöneticiliği , Kıbrıs’ta gezici oto yıkama servisi , Kıbrıs’ta Vadofone Bayiliği işlerimi yaparken üniversite okudum hem çalıştım.

2014 yılında Kıbrıs Müsiad iş adamları kurucu üyeleri arasında Genç girişimci olarak yer aldım.

2017’den bugüne ilimizde Elektrik -Elektronik mühendisi olarak proje müellifliği ve Cep telefonu sektörü üzerine Esnaflığımı devam ettiriyorum.

2017’den Bugüne Saadet Partisi İl Yönetim kurulunda yer aldım, en son İl Başkan yardımcısı olarak görev yapmaktaydım.

Bilgi ve Tecrübelerimle Burdur’umuza hizmet etmek için Saadet Partisi Burdur Belediye Meclisi Adayı oldum.
 

Editör: SELÇUK ÖÇAL