Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Dalgar, Lavanta Tepesi Otel sporcu kamp tesislerinde yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Antalyaspor heyeti ve teknik direktör efsane kaptan Alex de Souza ile keyifli bir sohbette bir araya geldi.

Keyifle geçen sohbette Antalyaspor teknik heyetinin tesislerden duydukları memnuniyeti ifade etmeleri Rektör Dalgar’ı mutlu ederken, takıma ve teknik heyete başarılar dileyerek kendilerini misafir etmekten dolayı çok mutlu olduklarını söyledi.

Tesislerimize sahip çıkıyoruz diyen Rektör Korkmaz, ‘devletin milletin paraları ile yapılmış yatırımın hakkını vermeye çalışıyoruz. Ülkemize ve ülke sporumuza kazandırmak için elimizden gelenin fazlasını yapmaya devam edeceğiz’ dedi.

Kadınlar tarafından imalatı yapılan el dikimi top hediye edilen Alex ayrıca topların kadınlar tarafından imalatı yapıldığını duyunca ayrı bir ilgi gösterdi. Rektör Dalgar, Alex’i el dikimi top atölyesine davet ettiğini ve geleceğinin sözünü verdiğini ifade ederek projenin tanıtımı yönünde önemli katkılarının da olacağının altını çizdi.

Editör: SELÇUK ÖÇAL