Biz Kimiz?           

2015 yılında Burdur’da eğitim-öğretim faaliyetlerine anaokulu olarak başlayan kurumumuz 2023 yılı itibariyle bünyesine ilkokulu da katıp Özel Burdur Lalebahçesi İlkokulu olarak eğitim öğretimine devam etmektedir. 2024-2025 eğitim öğretim yılında Anasınıfı, İlkokul 1, 2 ve 3. Sınıf seviyelerinde öğrenci kabul etmeye başlamıştır.

Özel Burdur Lalebahçesi İlkokulu Türkiye'nin birçok farklı bölgesinde bulunan kampüsleri ile nitelikli eğitimin adresi haline gelen, eğitim hayatına kattığı yeniliklerle adından söz ettiren ve öncü eğitim kurumlarından biri olan İsabet Okulları ile iş birliği yaparak Burdur eğitiminde yükselen marka değeri olmayı hedeflemektedir.

Öğrencilerimize zenginleştirilmiş ve yapılandırılmış eğitim müfredatıyla birlikte TÜZDER iş birliğinde eğitim programlarını zenginleştirmek ve öğrencilerin tam öğrenmelerini desteklemek amacıyla, akıl oyunları, drama, bilim, teknoloji ve atölye faaliyetleri gibi farklı etkinliklere katılma imkânları sunmaktayız.

Özel Burdur Lalebahçesi İlkokulu, Burdur'un merkezinde, ezberci eğitim yerine, öğrencinin aktif rol aldığı; bilgiyi doğru bir şekilde kullanmayı, sormayı, sorgulamayı, anlamayı ve anlatmayı öğrendiği zengin ders içerikleri ve çocuklara sevgi dolu modern eğitim ortamı sunan bir okuldur.

Neden Burdur Lalebahçesi İlkokulu?

Öğrencilerimizin zihinsel, duygusal, bedensel, sosyal, ruhsal ve dil gelişimlerini bütünsel olarak takip ediyor; profesyonel yönetim anlayışı, seçkin eğitimci ve değerli öğrencileriyle, son teknoloji ile donatılmış akıllı dersliklerde faaliyet gösteriyoruz.

Öğrencilerimizin her alanda başarılı olması, ahlaki değerler ve sosyal gelişim kazanması, birebir ilgi ve alakaya ihtiyaç duyması gibi tüm beklentilerini karşılayacak bir eğitim kalitesi sunarak öğrencilerimizi gerçek hayata hazırlıyoruz.

Akademik, sosyal ve kültürel birikimlerin, ahlaki kazanımlarla birleştirilmedikçe bir değer taşımayacağının bilinciyle, değerler eğitimine ayrıca önem veriyor; yaradılış amacını bilen ve buna göre davranan, kendine, ailesine, milletine faydalı, milli ve manevi değerlere sahip, sağlam şahsiyetli nesiller yetiştiriyoruz.

Öğrencilerimizin hızla gelişen dünya ile etkin iletişim becerilerine sahip olması için; dil bilgisi kalıpları ve ezberci yöntemler yerine aktif ve akıcı konuşma ortamı sağlanarak öğretildiği yabancı dil dersleri işliyoruz.

Bilgiyi araştıran, eleştiren, yapılandıran, analiz eden, çözüm üreten ve bütün yönleriyle gelişmiş şahsiyetli nesiller yetiştirebilmek için; derslerin ilmek ilmek, sabır ve sevgiyle işlendiği, özgün ve özel bir eğitim anlayışıyla hizmet veriyoruz.

Çağımızın hızla tüketen toplumunda, üretim becerilerine sahip, hayal dünyası zengin ve ufku geniş nesiller için tüm gelişim alanlarını destekleyen kulüp faaliyetleri düzenliyoruz.

Öğrencilerimizin her türlü mekân ve durumlarının sıkı bir gözlem ve denetim altında tutulduğu güvenli bir ortam tesis ediyoruz.

Eğitime gönül vermiş, her öğrencisinin farklı ve özel olduğunun bilincinde sadece dersinin öğretmeni değil anlayışına sahip, yüreğini ortaya koyarak öğrencisinin hayata hazırlığını keyifli bir uğraşa dönüştürüyoruz.

Etik ilkelerden ödün vermeyen anlayışımız, güler yüzlü ekibimizle yıllar içinde güven kazanmanın gururunu yaşıyor ve bu güvene layık olmak için sürekli bir gelişim içerisinde eğitim hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Bir kimsenin yediği içtiğinin onun ibadetine, şahsiyetine ve karakterine sirayet ettiği bilinciyle tüm yiyeceklerimizle alakalı sağlıklı ve helal gıda hassasiyeti taşıyoruz.

Burdur Lalebahçesi İlkokulu'nda, çocuklarınız sevgi dolu bir ortamda, modern ve yenilikçi bir eğitim alarak, geleceğe en iyi şekilde hazırlıyoruz

Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir veya okulumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Web Sitesi: www.burdurlalebahcesi.com

Telefon: +90 248 212 34 15, 0555 154 34 15

Adres: Menderes Mah. 31030 Sokak No:31 Merkez/Burdur

Özel Burdur Lalebahçesi İlkokulu'nda görüşmek üzere!

Editör: SELÇUK ÖÇAL