Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi (KOSGEB) Başkanı Ahmet Serdar İBRAHİMCİOĞLU, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf KEYİK’i makamında ziyaret etti.

KOSGEB İl Müdürü Davut Tolga UĞUR’un da yer aldığı ziyarette kurumlar arası koordinasyon, iş birlikleri ve ekonomik gelişmeler ele alındı.

YENİ TEŞVİKLER VE KOORDİNASYON

Ziyaret hakkında açıklamada bulunan BUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf KEYİK: “İlimizdeki küçük ve orta büyüklükteki işletmelere ilişkin yaptığımız görüşmede; yeni teşvikler, kurumlar arası iş birlikleri ve koordinasyon konularında güncellemelerde bulunduk. Üyelerimiz için yeni teşvikler ve bu teşviklerden yararlanma koşulları, işletmeleri geliştirme çalışmaları, desteklerin amacı ve kapsamının yanı sıra kendi işini kurmak isteyen gerçek kişilerin desteklemelerdeki yol haritası hakkında bilgi edindik.  Talep ve beklentilerimizi aktardık.

Bu minvalde İl Müdürümüz Sayın Davut Tolga Uğur ile koordinasyon ve iletişimdeyiz. İlimiz ekonomisini geliştirmek, üyelerimiz başta olmak üzere tüm işletmelerimizin ekonomik olarak büyümesi kapsamında çalışmalarımız devam ediyor. Ziyaretlerinden dolayı KOSGEB Başkanı Sayın Ahmet Serdar İbrahimcioğlu’na, İl Müdürümüz Sayın Davut Tolga Uğur’a ve beraberindeki misafirlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyarette BUTSO Meclis Başkanı Ömer ÇELİKER ve BUTSO Yönetim Kurulu Üyesi Hakan YORAN da hazır bulundular.

Editör: SELÇUK ÖÇAL