Burdur’un ilk özel çocuk spor salonu İzci Dynamic Kids’in minik öğrencilerinin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı. İşletme sahibi ve spor eğitmeni Sedanur İzci ile eğitimcilerinin nezaretinde miniklerin hazırladıkları gösteriler hem eğlendiler hem de ailelerine doyumsuz bir 23 Nisan yaşattılar.

Tüm yurtta olduğu gibi ilimizde de 23 Nisan kutlamaları farklı etkinliklerle kutlandı. Burdur’un ilk ve tek çocuk spor salonu İzci Dynamic Kids’te minik öğrenciler 23 Nisan kutlamalarında hazırladıkları gösterilerde eğlenceye doydular.

2-12 yaş grubu arasına hizmet veren özel bir çocuk spor salonu olduklarını ifade eden işletme sahibi Sedanur İzci, “ ‘Ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim diyen’ Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün; Çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramında henüz okula başlamamış olan öğrencilerimizi de unutmayarak bu anlamlı günde ilk çocuk bayramlarını bizimle tatmaları adına onlara böyle bir süpriz hazırlamaktan gurur duyuyorum” dedi.

Editör: SELÇUK ÖÇAL