Gölhisar Aday tanıtım toplantısında Ak Partili Belediye Başkan Adayı İbrahim Sertbaş gövde gösterisi yaptı. Geniş katılımla gerçekleşen toplantıya AK Parti Burdur İl Başkanı Mustafa Özboyacı, Ak Parti Burdur Milletvekilleri Adem Korkmaz ve Mustafa Oğuz ile yöneticiler katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Gölhisar Ak Parti İlçe Başkanı Mevlüt Erdem 2019 yılında Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş ile önemli projelere imza attıklarını ifade ederek 1 Nisan 2024’ten sonrada Gölhisar’ı bulunduğu konumdan daha iyi yerlere taşımak için çalışacaklarını söyledi. Erdem ayrıca bugüne kadar desteklerini esirgemeyen Ak Parti Milletvekillerine de teşekkür etti.

Ak Belediyecilik demek sosyal belediyecilik, vatandaşına hizmet eden ve onu düşünen belediye demek diyen Ak Parti Burdur İl Başkanı Mustafa Özboyacı,  İbrahim Başkan’ın bunun için elinden gelen tüm gayreti göstererek tüm projeleri hayata geçirdiğini söyledi.  

Ak Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz 5 yılda Gölhisar’ın akdenizin parlayan yıldızı haline getiren Başkan İbrahim Sertbaş’a teşekkür eden Oğuz, 31 Mart’ta Gölhisar’ın hızlı şehirleşme ve büyüme yolunda 1 dönem daha İbrahim Sertbaş’a yetki verilmesini istedi.

Gölhisar yatırımlarını almaya devam ediyor diyen Ak Parti Burdur Milletvekili Adem Korkmaz, kırılmaya ve gücenmeye mahal vermeden 31 Mart’ta yeniden hikaye yazmaya devam etmeliyiz dedi.  Gölhisar’da bayrağı yere indirmemeliyiz diyen Korkmaz,  5 yıllık yaşanmış altın çağını önümüzdeki 2024-2029  döneminde taşıyacak iradeyi sergilemeye hazır mıyız diyerek destek istedi.

Salonda bulunan coşkulu kalabalığa seslenen Gölhisar Ak Parti Belediye Başkan adayı İbrahim Sertbaş bugün Gölhisar 31 Mart’ın zaferini müjdeliyor dedi. 2019 yılından itibaren Gönül Belediyeciliği ile bıkmadan ve yorulmadan Gölhisar’a daha iyi hizmet etmek için gece gündüz çalıştığını söyleyen Sertbaş, bu süre içerisinde parti gözetmeden ayırmayan ve ayrışmadan mahalle mahalle, kapı kapı, sokak sokak Gölhisar’ın hizmetkârı olduğunu söyledi.” Yeni dönem için birlik mesajları veren Sertbaş “Gölhisar için kutlu yolculuğumuz başladı. Yepyeni projelerimiz vizyon şehir Gölhisar bir başka güzel olacak ve bunu hep birlikte başaracağız. Kazanan Gölhisar olacak, siyasi parti gözetmeksizin herkesin oyuna talibim” dedi.

Editör: SELÇUK ÖÇAL