Ertürkmen Eğitim Kurumları BARIŞ ÇOCUK AKADEMİ Yaz Okulu ve 2024-2025 Eğitim Öğretim Dönemi Erken kayıt dönemi Devam Ediyor!..  Sizlerde yeni sezon kayıtları için acele edin!..

Burdur’un markası haline gelen Barış Çocuk Akademi’de çocuklarınız için her detay düşünüldü…

Barış çocuk akademisi olarak açıldığımız günden beri çocuklarımızın ve mevcut sürecin gereksinimleri doğrultusunda eğitim vermekteyiz.

Amacımız çocuklarımızın kendilerini güvende hissettikleri, ait oldukları ve mutlu bir şekilde eğlendikleri eğitim süreci planlamaktır.

Eğitim sürecimizi planlarken ‘’ Kendisi ile, doğa ile, dünya ile barışık çocuklar düsturu ile yola çıkıp, çocuklarımızın kendi yeterlilik, özellik ve kişiliklerine yolculuklarında birer rehber olabilmektir. Milli Eğitim Bakanlığımızın müfredatı ile birlikte eğitim programımızın, her yaş grubunun gelişim özelliklerine uygun olarak hazırlanıp, uzman öğretmenlerimiz tarafından uygulanmaktadır.

Eğitim programımız içerisinde, Fen bilgisi öğretmenimiz, Robotik kodlama ve STEM eğitimi, Müzik öğretmenimiz ritim ve beden perküsyonu, Jimnastik öğretmenimiz bedensel esneklik ve koordinasyon çalışmaları, İngilizce öğretmenimiz oyunlarla gramer ve speaking, satranç ve akıl oyunlarıyla bilişsel becerileri ve orman okuluyla da çocuklarımızı yapılandırılmamış alanda sınırlarıyla buluşturuyoruz.

"Erken Kayıt döneminde göstermiş olduğunuz yoğun ilgi için teşekkür ederiz"

KAYIT ve BİLGİ İÇİN:

Tel: 0552 270 46 46 ve 0501 333 15 15

ADRES: EMEK MAH. 22001 SK. NO:2/1 MRK./BURDUR

Editör: SELÇUK ÖÇAL