Ak Partili Ağlasun Belediye Başkanı Ali Ulusoy yüzdesel olarak ede ettiği başarı ile ilçeler bazında birinci sıraya girdi. Türkiye geneli Ak Parti’nin oy yüzdesinin neredeyse 2 katını ilçesinde aldığı yüzde 65,76 oy oranı ile yakalayan Başkan Ali Ulusoy, seçim sonrasında seçmenine bu inancını ve güvenini boşa çıkarmamak için söz verdi.

Ağlasun’da en yakın rakibine 2 kattan fazla farkla seçimi kazanan Başkan Ali Ulusoy, il genel meclisi sonuçlarında da bu farkı yakalamayı başardı.  Yoğun bir seçim kampanya dönemi yaşadıklarını ifade eden Başkan Ulusoy, amacının Ağlasun’a hizmete devam edip, memleketini daha güzel bir noktaya taşımak olduğunu söyledi.

Elde edilen başarıda teşkilatın ve ekip arkadaşlarını katkısının göz ardı edilemeyeceğinin altını çizen Başkan Ulusoy, “Benim için sizlerle birlikte olmak, bu süreci sizlerle yönetmek, desteğinizi yanımda hissetmek çok çok önemliydi. Yol arkadaşlığınız güven verici oldu. Tüm Ağlasun'un gönlünün, kalbinin hizmetten yana olduğunu bu noktada bana güvendiğini görmek doğru yolda olduğumuzu bir kez daha gösterdi. Bu inancınızı, güveninizi boşa çıkarmamak için elimden gelenin fazlasını yapacağıma söz veriyorum. Biz bu sonucu tüm Ağlasun ile hep birlikte elde ettik. Birlikteliğimiz her şeyden kıymetli... Birlikteliğimiz hiç bozulmasın daim olsun” dedi.

Başkan Ulusoy konuşmasının sonunda, “Herkese sonsuz teşekkürler. Geleceğimizin güvencesi Sevgili Gençler; aklınıza, cesaretinize, emeğinize, yüreğinize sağlık. Sizlere ayrıca teşekkürler” dedi.

Editör: SELÇUK ÖÇAL