Polis ve Jandarma teşkilatı ile buluşan Vali Öksüz ayrıca Burdur'un şehir merkezine giriş noktalarında yer alan emniyet kontrol noktalarını ve Burdur Devlet Hastanesini ziyaret ederek görev başında bulunan personelin bayramını kutladı.

Göl Polis Dinlenme Tesislerinde gerçekleşen bayramlaşmada, polis teşkilatı mensuplarının bayramını tebrik eden Vali Öksüz, aynı zamanda 10 Nisan Polis günü münasebetiyle Türk Polis Teşkilatının 179. kuruluş yıldönümlerini kutlayarak, çalışmalarında başarılar diledi.

Daha sonra Vali Öksüz, Çevre, Şehircilik Kontrol Noktasında ve Kışla Kontrol Noktasında görev yapan emniyet görevlilerine ziyarette bulunarak bayramlarını kutladı. Bayram tedbirleri kapsamında görev başında olan personele kolaylıklar dileyen Vali Öksüz  trafik yoğunluğu ve uygulamaya konulan tedbirlerle ilgili son durum hakkında bilgi aldı.

Bayram ziyaretine Burdur Devlet Hastanesi ile devam eden Vali Öksüz, hasta ve hasta yakınları ile görevli personelin bayramını kutladı. Hastanede tedavi gören hasta ve hasta yakınlarını öncelikle ziyaret eden, bayramlarını kutlayarak acil şifa dileyen Vali Öksüz, bayramda görevi başında olan personele de kolaylıklar dileyerek, bayramlarını tebrik etti.

İl Jandarma Komutanlığına yapılan ziyarette Vali Öksüz  Jandarma personelinin bayramlarını tebrik ederek, jandarma sorumluluk bölgesinde uygulamaya konulan tedbirler hakkında bilgi aldı. Vali Öksüz, telsiz üzerinden İlçelerde görev yapan jandarma birimlerinin de bayramlarını kutlayarak, çalışmalarında başarılar diledi.

Editör: Alihan Akın