Vali Öksüz yayınladığı mesajda "Gönüllerimizi ihya eden birlik, beraberlik ve kardeşlik sofralarında buluştuğumuz, rahmet, bereket ve mağfiret ayı, on bir ayın sultanı mübarek Ramazan ayını uğurlamaya hazırlanırken, Bayramın müjdecisi Kadir Gecesi’ni idrak etmenin huzurunu, mutluluğunu ve heyecanını birlikte yaşıyoruz.

Tüm insanlık için hidayet ve mutluluk rehberi olan yüce kitabımız Kur'an-ı Kerim'in indirildiği, bin aydan hayırlıdır buyrulan Kadir Gecesi, Cenabı Allah’ın rahmet ve bağışlamasının sağanak halinde yeryüzünü kapladığı, hiçbir müminin dualarının geri çevrilmediği, tövbelerin kabul edildiği, pek çok hayır ve bereketi bünyesinde barındıran müstesna bir gecedir.

Bu kutsal gecenin getirdiği huzur ve selametin, tüm yurdumuzu, Aziz Milletimizi ve bütün insanlığı kuşatmasını temenni ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle Burdurlu hemşerilerimin ve tüm İslam âleminin mübarek Kadir Gecesini en içten duygularımla kutluyor, bu anlamlı gecenin İlimize ve tüm insanlığa hayır, huzur ve bereket getirmesini yüce Allah'tan niyaz ediyorum." dedi.

Editör: Alihan Akın