Burdur Valisi Türker Öksüz başkanlığında Burdur'un tarım ve hayvancılık potansiyelini daha iyi noktalara taşımak, bu alandaki öne çıkan tarımsal üretim kapasitemizi katma değere dönüştürerek İlimiz ekonomisine katkı sağlamak amacıyla hazırlanan "Tarım ve Hayvancılık Projeleri" değerlendirme toplantısı yapıldı.

Vali Öksüz'ün öncülüğünde, İl Özel İdaresi ile Tarım ve Orman İl Müdürlüğü koordinasyonunda hazırlanan projelerle ilgili kapsamlı sunumun yapıldığı toplantıda, projeler tüm yönleriyle ele alınarak karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Burdur'un önemli bir tarım ve hayvancılık şehri olduğunu ifade eden Vali Öksüz, amaçlarının bu alanda öne çıkan yönlerimizi geliştirmek, üretim kapsitemizi artırarak, alın teriyle emek üreten Çiftçilerimize katkıda bulunacak projeler hazırlamak ve uygulamak olduğunu ifade etti.

İl Özel İdaresi Encümen Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıya Vali Öksüz’ün yanı sıra İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Asım Ertilav, Tarım ve Orman İl Müdürü Eyüp Adıgüzel ve ilgili şube müdürleri katıldı.

Editör: Alihan Akın