Türk Hava Yolları'nın (THY) yeni iş ilanı yayınladı. Asgari ücretin 3 katı maaş ile kadın ve erkek personeller alacak.

Türk Hava Yolları'nın (THY) yayınladığı yeni iş ilanları, dolgun maaşlarla birlikte çeşitli kadroları hedefliyor. Detaylı bilgileri haberimizde bulabilirsiniz. İş arayanlar, internet üzerindeki ilanları yakından takip ediyorlar. THY'nin son açıklamalarına göre kabin memuru alımları da yapılacak.

Başvurular için gereken şartlar da açıklandı. En az lise mezunu olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kadın adayların 160-180 cm, erkek adayların ise 170-190 cm boyunda olmaları, mesleğe uygun boy kilo endeksine sahip olmaları ve adli sicil ve arşiv kayıtlarının temiz olması gerekmektedir. Alımlarla ilgili başvuru tarihleri yakın bir zamanda açıklanacak. THY, kadın ve erkek personelleri işe alacak ve asgari ücretin 3 katı maaş sunacak.

Yeni iş fırsatları ve kariyer olanakları için THY'nin sunduğu bu alımları kaçırmamak adına ilanları yakından takip etmek önemlidir. Başvuru şartlarına uygun adaylar için bu fırsatlar değerlendirilebilir ve kariyerlerine THY çatısı altında devam etme şansını elde edebilirler.

Alımlarla ilgili başvuru tarihleri yakında açıklanacak..

Editör: Betül Ateş