Karamanlı'da üçüncü dönemde de Belediye Başkanı seçilen Fatih Selimoğlu mazbatasını alarak göreve başladı. Vakit kaybetmeden Karamanlı için hizmetlere devam diyen Başkan Selimoğlu, en yakın rakibine %34 fark attıklarını da hatırlatarak destekleri için hemşehrilerine teşekkür etti.  Karamanlı'da kendisi ile birlikte 6 meclis üyesi, 3 CHP ve 1 İyi Partili üye ile birlikte hizmet edeceklerini söyleyen Başkan Selimoğlu, İl Genel Melisinde de 1 Ak parti ve 1 CHP’li üyenin kazandığını ifade etti. 
Seçimlerde ittifak ortağı MHP’li Belediye Başkan Adayı İskender Karasu’ya da, süreç boyunca polemiğe girmediği için teşekkür eden Başkan Selimoğlu şunları söyledi;
“Seçim sürecinde Polemik yaratmamak, ortamı germemek, Makamıma, Şahsıma ve Teşkilatıma yakışanı yapma adına, Kirli Siyaset, kirli söylemler ile bazı rakiplerimizin tüm kozlarını kullanmalarına fırsat verdik. 
Kirli Siyaset ile Makama geçmenin Temiz Hizmet getirmeyeceğini Halkımız analiz eder dedik. Sizler de gerekeni yaptınız ve bizleri 3. Kez aynı makam getirdiniz. 
Aleyhimize kullanılan, yayınlanan ve yaygara yapılan her konuda bilgimiz, birikimimiz, cevabımız vardır. 
Oysa ki bazı kişiler var ki Yanındakini Dostu sanıp En yakınındakinin aslında Düşman kapasitesinde olduğunu herkes zamanla anlayacaktır. 
Halkımız olarak siz görevinizi yaptınız.
Şimdi sıra Karşımızda Sizleri Kandırmaya çalışan, Aklını karıştıran kişilerden Hukuk ve Adalet önünde hesap sormaktır. 
Seçime katılım oranı % 80 civarındadır. En yakın rakibimize % 34 Fark ile göreve tekrar getirdiğiniz için teşekkür ederim. Seçim süresince Kapı Kapı dolaşan , Seçim Büromuza gelen , Gelemeyip Gönlü bizle olan Tüm AK Parti Teşkilatımıza , Partili Partisiz herkese teşekkür ederim.
Hizmet Siyasetine Hızla devam edeceğiz. 
Seçim Hediyesi, Bayram Müjdesi ve Bayram Hediyesi olarak Doğalgaz Şebeke Hattı Döşemesine Bayramdan Hemen sonra Hürriyet Mahallesi ve Çamlık Mahallesinden Başlıyoruz. 
Ayrıca Çamlık Aile Çay Bahçemizin İnşaatına Başlıyoruz.
Sizlerle birlikte daha Büyük Hedeflere, daha çok hizmetlere imza atacağız. 
Bu duygu ve düşünceler ile siz Saygıdeğer Hemşerilerime Sağlık, Huzur, Mutluluk dolu nice seneler dilerim” dedi.

Editör: Alihan Akın