12 Yıllık tecrübe ve bilgi birikimleri ile Dr. Ümit Can Yazgan ve Dr. H.Sina Tönge Isparta’dan sonra Burdur’da açtıkları SİNAPOL KLİNİK ile hasta kabulüne başlıyorlar.

  • Çocuk ve Yetişkin Hasta Muayenesi
  • İdrar-Kan-Gaita-Gebelik-Covid Tahlilleri
  • Serum ve Enjeksiyon Tedavisi
  • Evde Bakım Hizmetleri
  • Glutatyon Uygulaması

SİNAPOL KLİNİK, Konak Mahallesi İstasyon Caddesi No:30 Merkez/BURDUR adresinde yarın (16 Aralık Cumartesi) Saat:14:00’de açılışı yapılacak.

Bilgi ve Randevu İçin: 0506 630 15 15

Doktor Tönge ve Yazgan SİNAPOL isminin geliş serüvenini ile klinikte yürütülecek çalışmaları hakkında bilgi paylaştılar;

''Sinapol Klinik Konak mahallesi İstasyon caddesi No: 30’da geçtiğimiz kasım ayında hizmet vermeye başlamıştır. Kliniğimizin ismi tüm dünyaya hekimlerin hekimi olarak duyuran İbn-i Sina’dan gelmektedir. İbn-i Sina’nın insan sağlığına atfettiği değer, kliniğimiz için ilham kaynağı olmuştur. Burdur’da hayat bulan Sinapol Klinik, tecrübeli hekimlerle insana değer veren, topluma ve çevreye duyarlı, kaliteli hizmet sunmayı amaç edinmiştir.

Kliniğimizde daha önce Isparta’da 12 yıldır hizmet veren deneyimli hekimlerimiz Dr. Hamza Sina Tönge ve Dr. Ümit Can Yazgan görev almaktadır. Kliniğimizde çocuk ve yetişkin muayenesi yapılmaktadır. Serum ve enjeksiyon tedavisi uygulanan kliniğimizde evde tedavi hizmetleri de etkin bir şekilde verilmektedir. Hastalar dilediğinde hekim gözetiminde evde tedavi hizmetleri deneyimli sağlık görevlileri tarafından uygulanmaktadır.

Kliniğimizin açılış töreni 16 Aralık Cumartesi saat 14:00 de gerçekleşecektir. Siz değerli halkımızı açılışımızda görmekten mutluluk duyacağız''

Editör: Alihan Akın