Afyonkarahisar ili Çıkrık Beldesinde meydana gelen Acı olayda 17 yaşlarındaki genç Sigara istediği 43 yaşlalarındaki kişinin küfürle karşılık verdiğini iddia ederek meydanda kaliam yaptı. Husumetli olduğu kişileri aradığı ve 5 kişiyı öldüren zanlının oğlu olduğu öğrenildi 
 

AFYONKARAHİSAR'DA SİGARA İSTEDİ ALAMAYINCA KATLİAM YAPTI

Afyonturkeli gazetesinin haberine göre olay,  Çıkrık Beldesinde yaşandı. Bugün akam saatlerinde Çıkrık Beldesinde beldenin meydanda bulunan köy kahvesinde yaşanan tartışmada 17-18 yaşlarındaki bir genç kahvehanede bir vatandaştan sigara istedi. Sigara isteğine olumsuz  ve küfürlü bir cevap alan genç sinir krizi geçirerek  birden evinin yolunu tuttu. Evinden getirdiği büyük kasap bıçağı ile kahvehanede tartıştığı vatandaşı köy meydanında yakalayan genç üç bıçak darbesi ile vahşi bir şekilde   kısa süre önce tartıştığı vatandaşı katletti.

ÖNCE YÜZÜNE VE BOYUNUNA BICAK DARBESİ ATTI

Psikolojik  durumu bozuk olduğu öğrenilen  genç sinir krizi geçirerek  tartıştığı köylüsünü önce yüzünden sonra boynundan bıçak darbeleriyle yaraladı. Yere düşen  köylüsünü sırtından bıçaklayarak Beyyazı Kasabasına doğru kaçtı. Cinayet zanlısı genç Beyyazı  Kasabası girişinde güvenlik güçleri  tarafından kıskıvrak yakalandı. Olay ile İlgili soruşturma sürerken üç bıçak darbesi ile yaralanan kişi hayatını kaybetti.

CİNAYET ZANLISI, 5 KİŞİYİ ÖLDÜREN ŞAHSIN OĞLU ÇIKTI 

Çıkrık beldesinde yaşanan cinayeti işleyen gencin, geçtiğimiz aylarda yine Çıkrıkta yaşanan ve 5 kişinin hayatını kaybetmesi ile sonuçlanan katliamı işleyen şahsın öz oğlu olduğu ortaya çıktı. Edinilen bilgilere göre psikolojik sorunlar yaşayan ve cinayeti işleyen gencin, cinayetin ardından köy meydanında diğer husumetlilerini de aradığı fakat bulamayarak Beyyazı Kasabasına doğru kaçtığı öğrenildi. 

Editör: Güven Yılmaz