Seçim çalışmalarına hızla devam eden İYİ Parti, Bucak’ta esnaf ve vatandaşlarla buluştu. İYİ Parti Burdur Milletvekili Adayları Bucaklılar tarafından sevgiyle karşılandı.

İYİ Parti Burdur Milletvekili Adayları Faruk Erkan, Safa Sönmez ve Mehmet Yavaş ile İl Başkanı Namık Kemal Özkan, partililerle birlikte Bucak’ta esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. Kalabalık bir ekiple Bucak’ta esnaf ve vatandaşlarla görüşen İYİ Parti Milletvekili adayları, ilgiyle karşılandı. Esnaf ziyaretinin ardından İYİ Parti Milletvekili Adayları ve partililer Sanayi Mahallesi Muhtarı Gülüzar Uğur tarafından verilen iftar yemeğine katıldı.

Seçim çalışmaları hakkında gazetecilere bilgi veren İYİ Parti Burdur Milletvekili Adayı Faruk Erkan, “İYİ Parti olarak birlik beraberlik içinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bugün de Bucak’ta esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ettik. Daha sonra da Sanayi Mahallesi Muhtarı Gülüzar Uğur tarafından verilen iftar yemeğine katıldık. Allah kabul etsin. Güler yüzleriyle bizleri karşılayan vatandaşlarımızın bize olan ilgisine teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımızın ilgisi ve desteğiyle Burdur’da tarih yazacağız.” dedi.