İYİ Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Namık Kemal Özkan, Burdur’un son 5 yılını ve belediye faaliyetlerini değerlendirip, hatırlatmak, uyarmak amacıyla önümüzdeki dönem için beklentilerini açıkladı.

İYİ Parti Burdur İl başkanlığında saat 09.00’da düzenlenen basın toplantısında konuşan Belediye Başkan Adayı Namık Kemal Özkan Burdur’un temel sorunlarını sıraladı. Öncelik olarak ‘SU’ sorunu değerlendiren Özkan, Liyakatsızlık, yalan, israf ekonomisi ile kötü yönetim, şehrin gelişimi için sanayi, esnaf ve sanatkarın önünün açılamaması, Yeşil alanların, mesire alanların insanımız için özellikle Gölümüzle irtibatlandırılarak geniş mekanda düzenlemeler yapılamaması, Depreme karşı acil eylem planı yapılamaması ve İhtiyaç olan alışveriş merkezleri yapılamaması sorunları çözülürse, her sorunun çözüleceğini dile getirdi.

Öyle süslü laflar etmeye, olmayacak ve yapılmayacak projeler ortaya koymaya gerek yok diyen başkan adayı Özkan, “İYİ  PARTİ olarak samimiyetimize güvenin. Çözerse iyi insanlar ve iyi kadrolar çözer. Denenmişleri deneyip macera aramayalım. 5 yıllık yetki istiyoruz. Dertlerinize çare, yaralarınıza merhem olmaya talibiz. İyi Belediye, İyi Başkan ile İyi Burdur’da birlikte yaşayacağız.”dedi.

Editör: Güven Yılmaz