Isparta’da 5 yıldızlı bir otelin restoranında şef olarak görev yapan Onur Yaşar Angun aynı işyerinin mutfağında görev yapan Zeliha İldeş ile hayatını birleştirmeye karar verince bu anı ölümsüzleştirmek adına aşığı olduğu Isparta 32 Spor’un maçında yaptı.

Müsabakanın hakemi ilk yarının bittiğini işaret eden düdüğü çalınca açık tribünde bir anda büyük bir boşluk oluşturuldu ve arkada dev pankart açılarak ‘Benim evlenir misin güzel kızımmmm’ yazısı gözler önüne serildi.

Meşaleler ve konfetiler ile renkli bir görüntü oluşurken stadın anons sisteminde de ‘Benimle Evlenir misin’ şarkısı yayınlandı. Bir anda ne olduğunu anlayamayan ve kısa şok anı geçiren Zeliha İldeş önünde diz çöken sevgilisine alkışlar arasında ‘Evet’ dedi.

Söz yüzüğünü parmağına takan Zeliha İldeş mutluluğunu sevgilisine sarılarak gösterdi. Bu güzel ana tanıklık etmek üzere çiftin yakın akrabaları ve arkadaşları da tribünde yerini aldı.

Mesaisinin olmadığı her hafta sonunda Isparta 32 Sporu hem kendi sahasında hem deplasmanda yalnız bırakmayan Onur Yaşar Angun, ‘Kız arkadaşıma sürpriz yapmak istedim ve onu maça davet ettim. Böyle bir tekliften haberi yoktu. Arkadaşlarımla organizasyonunu yaptığımız bu evlenme teklifini maçın ara devresinde yaptım ve sevgilimin çok hoşuna gitti. Artık bundan sonrasında ailelerimiz görüşecek ve gerçek söz, nişan yapılıp inşallah evliliğe adımımızı atmış olacağız. Çok mutluyum sözlerine yer verdi.

Editör: Haber Merkezi