Gölhisarlı hemşehrilerine teşekkür eden Başkan İbrahim Sertmbaş, Gölhisar halkı atına onurla mazbatasını aldığını söyleyerek, “Şehri Gölhisar  için, Sevdamız Gölhisar için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi. 

“SEÇİMLER GERİDE KALDI
ARTIK ÖNÜMÜZE BAKACAĞIZ”

Yeniden bismillah diyerek yeni bir döneme başlıyoruz diyen Başkan Sertbaş, bu yeni dönemin hayırlı uğurlu olmasını diledi. Seçimde olanlar seçimde kaldı diyerek sözlerine devam eden Başkan Sertbaş, “Yeni bir gün, bugün yeni bir güzellik döneminin başlangıcı. Seçimde olanlar artık geçmişte kaldı. Şimdi hep birlikte yarınlara bakacağız. Geleceğe bakacağız ve gelecekte de çokdaha güzel bir şehir meydana getirebilmek için, hemşehrilerimize daha güzel ve daha konforlu bir Gölhisar oluşturabilmek için hep birlikte var güçümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi. 

GAYRET EDECEĞİMİZ 5 YILIMIZ VAR

Yeni bir dönem başlayor diyen Başkan Sertbaş, “Artık hedeflerimize ulaşmak için gayret edeceğiz. Sizlerin duaları ve çabaları ile Gölhisarımıza en güzel eserleri ve hizmetleri armağan edeceğiz. Gölhisarımız için huzur içerisinde heyecanlı çalışacağımız, geceyi gündüze katarak gayret edeceğimiz 5 yılımız var. Bu 5 yıl içerisinde bir yandan hizmetlerimi en güzel şekilde gerçekleştireceğiz, bir yandan da unutmayacağız ki hemşehrilerimiz ile gönül bağımızı çok daha büyüteceğiz” dedi.

Editör: Alihan Akın