Cumhur ittifakı Burdur ortakları, Çarşamba günü yapılacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingi için Burdur halkına katılım davetinde bulundu.

Cumhur ittifakı Burdur ortakları, 18 Mart 2024 Pazartesi günü Burdur merkez Cumhuriyet Meydanında düzenlediği basın açıklamasında, Çarşamba günü yapılacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Burdur mitingi için halka katılım davetinde bulundu.

Konuşmalarına 18 Ocak’ta Cumhur ittifakı Burdur Belediye Başkan Adayının Mehmet Şimşek olarak açıklanmasıyla birlikte yaklaşık 2 ay geçtiğini ve çalışmalarına hızla devam ettiklerini dile getiren AK Parti İl Başkanı Mustafa Özboyacı: “ 20 Mart Çarşamba günü saat 15.00’da Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı ağırlayacağız. Biz sayın Cumhurbaşkanımız Burdur’da Hemşerilerimiz ile birlikte çok güçlü bir şekilde ağırlayacağız. Kendisini ağırlamaktan onur ve gurur duyacağız. Biz bugüne kadar hızlı bir şekilde yoğun bir çalışma gerçekleştirdiysek seçimlere kalan 2 hafta bir süreçte de çalışmalarımıza bütün hızımızla devam edeceğiz. Cumhur ittifakı adayımız Mehmet Şimşek’i Burdur Belediye Başkanı olarak inşallah 1 Nisan sabahı burada tekrar bir araya geleceğiz. Çarşamba günü yapılacak olan mitingimize de Burdurlu bütün hemşerilerimizi bekliyoruz.” İfadelerini kullandı.

AK Parti Burdur İl Başkanı Özboyacı’nın konuşmalarının ardından sözlerine Cumhur ittifakı olarak il merkezinde belediye başkanlığı konusunda ittifaklarının olduğunu dile getiren Milliyetçi Hareket Partisi il başkanı Gültekin Oktay: “ Milliyetçi Hareket Partisi olarak desteğimiz sonsuz olacaktır. Bütün teşkilatımızı Çarşamba günü sayın Cumhurbaşkanımızı karşılamak için burada olacağız.” Dedi.

Son olarak konuşmalarına güçlü bir şekilde yerel seçimlere hazırlandıklarını söyleyen AK Parti Burdur Milletvekili Adem Korkmaz sözlerine: “ Allah nasip ederse 31 Mart akşamında da merkezde bütün 15 noktada da Cumhur ittifakının çok güçlü sonuçlarıyla bu süreci de tamamlamış olacağız. Bütün halkımızıda Cumhurbaşkanımızın şehrimize ziyaretini ve vereceği müjdeleri hep beraber dinlemek için hepinizi bu programa davet ediyorum.” Dedi.

Editör: Güven Yılmaz