Dün gerçekleştirilen mazbata töreni sonrasında kesilen kurbanlarla belediyede karşılanan Başkan Yücel sorumluluğumuzu biliyoruz diyerek, Çavdır’ı layık olduğu en iyi yere taşımak için elinden gelen mücadeleyi vereceğini ifade ederek, bundan kimsenin kuşkusu olmasın dedi. 
ESKİ BAŞKAN KAYACAN HESABI DÖKTÜ
Çavdır tarihinde bu kadar yüksek bir oy  başka hiçbir bir başkana nasip olmadı diyen  Başkan Okan, bu oyun hakkını vermek ve altında kalmamak için canla başla çalışacağını söyledi. 
Devir teslim esnasında eski Başkan Süleyman Kayacan, çiçeği burnunda Başkan’a döneminden kalan borcu ve kasasında bulunan para ile ilgili kısa bir açıklamada bulundu. Şuan belediyenin kazasında 2 milyon 627 bin TL paranın olduğunu söyleyen Başkan Kayacan, iller bankasına 13 milyon 416 bin TL borcun olduğunu bunların GES, içme suyu ve terminal binası  gibi projelerin borcunun olduğunu ifade ederek hali hazırda da iller bankasından onaylı 5 milyon kredinin beklediğini söyledi.  Yeni Başkan Ali Okan Yücel  Kayacan’a ve ekibine yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, Çavdır’a daha güzelini yapmak için çalışacağını söyledi.

Editör: Alihan Akın