Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf KEYİK: “Odamızın kaynaklarıyla hazırlanan ve içerisinde gıda maddeleri bulunan 400 adet yardım paketi ihtiyaç sahiplerine teslim edildi. Odamızın dördüncü katında hazırladığımız yardımlar ilimizin geneline iletildi” dedi.

GELENEĞİ SÜRDÜRÜYORUZ

Ticaret ve Sanayi Odası olarak Ramazan ayı gıda yardımı geleneğini sürdürdüklerini kaydeden Başkan Yusuf KEYİK: “Yardımlaşma ve dayanışma duygularının her zamankinden daha fazla ve daha yakından hissedildiği bu mübarek Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine gıda yardımında bulunmanın mutluluğunu, gıda yardımı geleneğini bu yıl da sürdürmenin kıvancını yaşıyoruz.

Odamızın imkanlarıyla, Burdur'daki işletmelerimizden satın aldığımız ve hazırlattığımız gıda paketlerini ihtiyaç sahiplerine teslim ettik. Poşetler içerisinde hazırladığımız paketlerde ithal hiçbir ürün bulunmamakla birlikte gıdaların bayat olmamasına ve son tüketim tarihlerine de dikkat ettik.

Burdur genelinde hazırladığımız paketleri ihtiyaç sahiplerine muhtarlarımız vesilesiyle ulaştırdık.

Bu vesile ile gıda paketlerinin temin edilmesinde, hazırlanmasında ve ihtiyaç sahiplerine verilmesinde emeği geçen muhtarlarımıza ve herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Ramazan ayının hayrının ve bereketinin her vatandaşımız için devam etmesini en kalbi duygularımla bir kez daha Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum” şeklinde konuştu.

Editör: Alihan Akın