Gerçekleşen buluşmada koruyucu anneler ve çocuklarla yakından ilgilenen Hanımefendi  Öksüz, tek tek hepsiyle tanışarak sohbet etti. Koruyucu aileleri örnek davranışları dolayısıyla kutlayan Hanımefendi Öksüz, çocuklarımıza sıcak bir yuva imkanı sunarak gösterdikleri yüce gönüllülükleri için teşekkür etti. Tek gayelerinin her bir çocuğumuzun mutlu ve huzurlu bir ortamda büyüyerek, her yönden sağlıklı bir şekilde hayata hazırlanması olduğunu ifade eden Öksüz, bu noktada koruyucu ailelerin üstlendikleri sorumluluğun takdire şayan olduğunu söyledi.
Burdur Valisi Türker Öksüz'ün eşi Meral Öksüz, Koruyucu aile ziyaretinin ardından Şehit Hüseyin Arslan’ın annesi Havva Arslan ve babası Veli Arslan'ı da evlerinde ziyaret etti.
Aileyle tanışarak sohbet eden Öksüz, Vali Türker Öksüz’ün selamlarını ileterek herhangi bir talepleri olup olmadığını sordu.
Aziz Şehitlerimizin ve ailelerinin fedakarlıklarının asla unutulmayacağını ifade eden Öksüz, Şehitlerimizden bizlere emanet olan kıymetli ailelerinin yanlarında olmaya devam edeceklerini, kapılarının gönüllerinin her daim kendilerine açık olduğunu söyledi.
Ziyarette Öksüz'e, Vali Yardımcısı Yunus Emre Akpınar'ın eşi Neslişah Seda Akpınar, İl Jandarma Komutanının eşi Fatma Güder, İl Emniyet Müdürünün eşi Derya Bitirik, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mukaddes Kılınç, İlçe Yazı İşleri Müdürü Aynur İldeniz eşlik etti.

Editör: Güven Yılmaz