Burdur Valisi Türker Öksüz, namaz sonrası Ulu Cami içinde ve cami avlusunda İl protokolü ve vatandaşlarla tek tek bayramlaştı.

Vali Öksüz burada yaptığı konuşmada; "Bizim bayramlarımız birdir. Bayrağımız, bahtımız, inancımız, tarihimiz birdir. Onun için bu vesileyle bu birlik beraberlik gününde yaptığımız duaların kabul olmasını, birliğimizin beraberliğimizin aramızdaki sevginin ve hoşgörünün daha da pekişmesini yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Hepinizin Ramazan Bayramını kutluyorum" ifadelerini kullandı.

Bayramlaşma programına başta Vali Türker Öksüz olmak üzere, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Gümen, Milletvekili Prof. Dr. Adem Korkmaz, Milletvekili İzzet Akbulut, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, MAKÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Dalgar, önceki dönemlerdeki Milletvekilleri Bayram Özçelik, Ramazan Kerim Özkan, Vali Yardımcısı Ahmet Mailoğlu, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Mustafa Güder, İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Asım Ertilav, siyasi parti İl başkanları, kurum müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

Editör: Alihan Akın