Burdur Milletvekilleri Prof. Dr. Adem Korkmaz, Mustafa Oğuz, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, İller Bankası Antalya Bölge Müdürü Bora Gümüş, DSİ Isparta Bölge Müdürü Osman Erkan, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali Zeren ve DSİ 182. Şube Müdürü Fatih Deşik'in katılımıyla gerçekleşen toplantıda; projenin en kısa sürede tekrar aktif hale gelmesini sağlamak için atılması gereken adımlar kapsamlı şekilde ele alındı.

Devam eden süreç ve teknik detaylarla ilgili bilgi alan Vali Öksüz, bu projeyi yakından takip ettiklerini belirterek, toplantının ortak akıl ve paydada buluşularak, ortak bir yol haritası belirlenmesi noktasında önemli bir adım olduğunu ifade etti.

Milletvekillerin yakından takip ettiği, Belediye ve Valilik olarak bizlerinde Burdurlu vatandaşlarımızın su sıkıntısını çözüme kavuşturmak için bütüncül bir yaklaşımla ele aldığımız bu projenin en kısa sürede tamamlanmasını istediklerini ifade eden Vali Öksüz, dünyada yaşanan iklim değişikliği ve kuraklık nedeniyle su kaynaklarının tasarruflu bir şekilde kullanılması gerektiği bir dönemde taşın altına hep birlikte ellerini koyduklarını belirterek, toplantının hayırlı olmasını diledi

Editör: Alihan Akın