Burdur Bozkurt Mahallesi muhtar adayı Mehmet Arslan,  daha yaşanabilir ve mutlu bir Bozkurt Mahallesi için iddiasını ortaya koyarak, “farklıyım, çünkü hizmet etmeyi seviyorum” dedi.  Bozkurt mahallesinin çocuğu olarak, mahalleme artık hizmet zamanı diyen Arslan, ihtiyaçları ve yapılması gerekenleri biliyorum dedi. Daha ulaşılabilir bir muhtar olmak için işyerini muhtarlık ofisi olarak kullanacağının da altını çizen Arslan, işyerimle de her zaman mahallemdeyim dedi.  

Mahallenin en büyük sorunları arasında görülen aydınlatma ile ilgili sorunun çözümüne yönelik sözün alındığının müjdesini veren Bozkurt Mahallesi muhtar adayı Mehmet Arslan daha yaşanabilir ve daha mutlu bir Bozkurt Mahallesi için çalışacağının sözünü verdi.

Sokak hayvanları ile ilgili de çalışmalarını sıralayan Arslan, mahallede besleme yerlerinin oluşturulacağını, düzenli olarak mama ve su teminlerinin yapılacağını söyledi. Ayrıca bu hayvanları sahiplenmek isteyen aileler içinde destek olacaklarının altını çizdi.

Mahallede yaşlı nüfusunun fazlalığına dikkat çeken Arslan, başta engelli mahallelimiz olmak üzere yaşlıların eczane ve market gibi ihtiyaçlarının giderilmesi için 7/24 esasına göre ekip kurarak en etkili ve hızlı şekilde mahallelimizin emrinde olacağız dedi.

Sosyal mahalle yöneticiliği noktasında da yardımlaşma ve dayanışma derneğinin kurulması için çalışmalara da ivedilikle başlayacağını hatırlatan Arslan, “Mahallemizde ihtiyaç sahibi komşularımızın yardımına ulaşmak için dernek kuracağız. Aşamalı olarak geliştireceğimiz derneğimiz mahallemizin okuyan çocuklarına burs imkânı da sunacak” dedi.

Editör: SELÇUK ÖÇAL