Burdur Atatürk Mahallesi Muhtar Adayı Figen Özer, mahallesinde yapmayı hedeflediği projelerini bomba15’e anlattı.  Mahallesinde gönüllere dokunacak, birlik ve beraberliğin yeniden yaşanacağı sosyal bir yönetim anlayışı içerisinde hareket edeceğini söyleyen Figen Özer, işyerinin de mahallesinde olması sebebi ile de her zaman ulaşılabilir bir muhtar olacağının altını çizdi.

Atatürk Mahallesinde Rüya Emlak adında işletmesi de bulunan Figen Özer, öncelikleri arasında Atatürk Mahallesi için yardımlaşma ve dayanışma derneğini kurmak olduğunu söyledi. Dernek sayesinde mahallesinde ihtiyaç sahibi kişilere doğru yardımı, doğru zamanda ulaştıracaklarını ifade eden Özer, aynı zamanda mahallesinde ihtiyaç sahibi öğrenciler içinde burs imkanının sağlanacağını söyledi.

1983 Burdur doğumlu olan Figen Özer, Burkent Sitesinde ikamet ediyor. Evli ve 2 çocuk sahibi Figen Özer, Açık öğretim fakültesi adalet bölümünü okudu.

Özer Projeleri Arasında;

-          Bir hayvan sever olarak sokaktaki başıboş hayvanlar için kulübeler, mama ve su kabı temini için görüşmeler yapılacak.

-          Banka atm’leri ile ilgili görüşmelerimiz adaylığımızı açıkladığımız andan itibaren başladı.

-          Yaşlılarımıza hastane ve ilaç konusunda yardım edilecek ve eve hizmet verilecek. Yine yaşlılarımız için market ve Pazar alışverişlerinde yardımcı olunacak.

-          Mahallemizdeki parklar güzelleştirilecek, çocuklarımız için daha güvenli ve yenilenmiş oyun alanları sağlanacak. Çocuklarımızın güvenliği için ise parklarımıza güvenlik kamerası konulması da önceliklerimiz arasında olacak.

-          Mahallemizin genelini dolaştığımda gördüğüm ve sizden gelen talepler doğrultusunda eksiklikleri belediyemiz ile görüşecek gerekli çalışmalar başlatılacak.

-          Milli ve dini bayramlarda gerekli kutlamalar yapılacaktır.

-          Sadece seçim samanı değil, her daim ulaşabilir ailenizden biri olmak için adayım.

-          Fikirleriniz benim için değerlidir, birlikte daha iyiye ve güzele birlikte ulaşacağız.  

Editör: SELÇUK ÖÇAL