Bucak Belediyesi altyapı hizmetlerinde ihtiyaç olan noktalarda hızlı çözümler üretmek için çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Başkan Emrullah Ünal yaptığı açıklamada bu yılda mahallerimizde parke yol, asfalt, parke ve asfalt tamir, yeni yol açma ve yol genişletme çalışmalarına ve diğer fiziki çalışmalarımıza planlanan şekilde devam edeceğini kaydetti.

Mahalle ayrımı yapmadan ihtiyaç olan her noktada vatandaşın ihtiyacına yönelik çözümler ürettiklerini belirten Başkan Ünal, “2023 yılı parke yol yapım sezonumuzu sivridibi mevkiinden başlatmıştık. Bu yıl yaklaşık 60 bin metrekare yapmayı planladığımız parke çalışmasını eklemelerle birlikte 100 bin metrekareye çıkardık. Allah izin verirse bu yıl için planlanan mahallelerimiz ile birlikte yol ağımız içerisinde eksik kalan noktalarda gerek asfalt gerek kilitli parke taşı ile ilgili yatırımlarımızı tüm mahallelerimizde planlı bir şekilde sürdüreceğiz. Çok şükür mahallerimizde akut sorunlar kalmadı. Büyük ve önemli tüm sorunları çözüme kavuşturduk. Diğer küçük sorunları da gidermeye çalışıyoruz.” dedi.

Cami Mahallesi Muhtar Alim Günhan, 70 Evler Mahallesi Muhtarı Özkan Aktan ve Sanayi Mahallesi Muhtarı Gülizar Uğur ve mahalle sakinleri mahalleye kazandırılan yatırımlar için Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal’a teşekkür etti.