Ak Parti Bucak Belediye Başkan Adayı ve Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Başkan Emrullah Ünal, gerçekleştirdiği icraatlar ve yeni dönem projelerine ilişkin açıklamalarda bulundu.  Ünal, “Benim siyasetim hizmet siyasetidir. Bizim tek derdimiz Bucak’ımıza hizmet etmektir. Bu kadim ilçenin daha güzel hale gelmesi, insanlarımızın daha güzel ortamda yaşaması dışında bir gayemiz olmadı, bundan sonrada olmayacak” dedi.

Geride kalan beş yılda Bucak’a oldukça güzel hizmetler kazandırdıklarını ifade eden Başkan Ünal, "Ben yaptıklarımızla sizin karşınızdayım. Allah nasip etti, hep birlikte el ele verdik, çok güzel işler yapmayı başardık. Benim siyasetim hizmet siyasetedir, eser siyasetidir.

Yaptığımız işler ortadadır. Daha yapacak işlerimiz var. Bucak için hayallerimiz var. Bucak’ımızın ülkemizin en modern ilçesi olmasını istiyoruz. Bucak’ta yaşamanın bir ayrıcalık olmasını arzu ediyoruz. Bu amaçla çok güzel işler yaptık, yeni dönemde yine güzel işler yaparak ilçemizi zirveye çıkarmak istiyoruz. Bu nedenle sizlerden bir dönem daha yetki istiyoruz" şeklinde konuştu.

Editör: Güven Yılmaz