Emek Mahallesi sakinleriyle iftarda buluşan Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, mahalle sakinlerine semt pazarı müjdesi verdi.

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Emek Mahallesi sakinleriyle iftar yemeğinde buluştu. Emek Mahallesi pazar alanında kurulan Gönül Sofrasına Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, CHP Burdur Milletvekili İzzet Akbulut, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Say, belediye ve il genel meclis üyeleri ile çok sayıda mahalle sakini katıldı.

İftar yemeğinde konuşan Başkan Ercengiz, “10 yıl önce Gönül Sofralarına başladığımızda aslında içimizden geçen tek bir noktadan yapmak istemiştik. Ancak mahallelerimize gidince gördük ki daha sıcak ilişkilerimiz oldu. Vatandaşlarımızın sormak, öğrenmek istediği ne varsa mahallelerde yapmanın daha uygun olacağını gördük. 10 yıl önce başlattığımız Gönül Sofralarımızda birlikte olduk. Buradan sözüm olsun. İki tane semt pazarı yaptık. Armağan İlci Mahallesi semt pazarımız hizmete girdi. Önümüzdeki günlerde de Bozkurt Mahallemize yaptığımız semt pazarı hizmete girecek. Muhtarımıza söz vermiştik. Seçilir görevimizde devam edersek ilk iş olarak Emek Mahallemize semt pazarı yapmak olacak. Bunun da sözünü verelim. Emek Mahallesi semt pazarımız sizlere yakışan sekliyle önümüzdeki sezona yetişecek.” diye konuştu.

Editör: Güven Yılmaz