Burdur'un geleceği için tam uyum içerisinde çalışma vurgusunun yapıldığı açıklamada, Cumhur İttifakı olarak karşılıklı güven ve ortak hedefler doğrultusunda kararlılıkla çalışılacağı Burdur'da ortak aklın ve sağduyunun başarısı olacağı ifade edildi.

İşte İttifak Ortağı Başkanların Yaptığı Açıklama;

Ülkemizin zorlu dönemlerinde devletimizin bekasını korumak adına ortaya konan Cumhur İttifakı ruhu, 31 Mart'ta gerçekleşecek mahalli idareler genel seçimlerinde daha da güçlenerek devam edecektir. Bu birlik ve dayanışma anlayışı, kadim şehrimiz Burdur'da da aynı azim ve kararlılıkla sürdürülecektir.

AK Parti Belediye Başkan Adayımız Sayın Mehmet Şimşek'in, Cumhur İttifakı çatısı altında yer alacak olması, kader birliği yaptığımız bu örnek dayanışmanın somuttaki en güzel ifadesidir. Bu vesileyle, Adalet ve Kalkınma Partisi ile Milliyetçi Hareket Partisi'nin Burdur teşkilatları olarak, şahsi siyasi çıkarların ötesinde sadece "Burdur'un geleceği" için tam bir uyum içinde çalışacağımızı bir kez daha vurgularız.

Burdur Cumhur İttifakı olarak, birbirimize duyduğumuz güvenle ve ortak hedefler doğrultusunda, şehrimizin daha aydınlık yarınlara ulaşması için kararlılıkla ilerlemeye devam edeceğiz. Burdur'un geleceği için birlikte çalışarak elde edeceğimiz başarılar, aslen Burdur’un ortak aklının ve sağ duyusunun da bir başarısı olacaktır.

GENELDEN YERELE BİRLİK, ÜLKEDE YÖNETİMDE DİRLİK düsturuyla, birliğin gücüyle Burdurumuzu GERÇEK BELEDİYECİLİKLE buluşturmak için var gücümüzle çalışacağız.

Editör: Haber Merkezi