AK Parti Burdur İl Başkanlığı’nca düzenlenen kurum ziyareti programı kapmasında AK Parti’den 1. sıra adayı olarak milletvekili seçilen Adem Korkmaz, AK Parti Burdur İl Başkanı Mustafa Özboyacı, AK Parti Burdur Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Okan ve AK Parti Burdur milletvekili adaylarından Volkan Mengi, Burdur İl Sağlık Müdürlüğü, Burdur Devlet Hastanesi, Burdur Halk Sağlığı Merkezi ve Burdur Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

AK Parti Burdur heyeti, kurum ziyaretlerinde istikrar vurgusu yaparak, 28 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan’a destek istediler.

“AK Parti her seçimde olduğu gibi nasıl bir dava partisi olduğunu, milletimizle nasıl bir ve beraber olduğunu gösterdi.”

AK Parti Burdur birinci sıra milletvekili seçilen Adem Korkmaz, ziyaretlerin ardından yaptığı açıklamada 28 Mayıs’ta yapılacak seçimin önemine değinerek, “Gelecek hafta tamamlanacak bir seçimimiz var. İnşallah güçlü bir şekilde tercihlerimizi yapıp bir an önce ülkemiz için daha büyük atılımları, daha büyük adımları atacağımız yepyeni bir dönemi birlikte aralayacağız.Önemli bir zaman dilimindeyiz. Ülkemiz esasında büyük ölçüde kararını verdi. Ama çok güçlü bir Cumhurbaşkanı seçmemiz gerekiyor. Bu hem Türkiye açısından hem dünya açısından çok hayati. İnşallah halkımız da Sayın Cumhurbaşkanımıza bu güçlü desteği verecektir. AK Parti her seçimde olduğu gibi nasıl bir dava partisi olduğunu, milletimizle nasıl bir ve beraber olduğunugösterdi.Bu seçimlerde elde edilen başarının uluslararası arenadaki yansımalarını da takip ediyoruz. Dünya büyük şok geçirdi. Ama bizim hiç tereddüdümüz yoktu, bizim için sürpriz olmadı. Ama sürpriz karşılayanlar çok oldu. İnşallah pazar günü 28’inde de güçlü bir destekle hep beraber milletimiz, devletimiz el ele Türkiye Yüzyılı yolculuğumuz başlayacak. Bazılarının hoşuna gitmese de gerçek bu. Bu milletimizin gerçeği, Ülkemizin gerçeği. İnşallah hayırlısıyla güzel bir sonuç alacağız.” dedi.