CHP Burdur mevcut belediye başkanı Ali Orkun Ercengiz, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri için oy kullanmak üzere ailesiyle sandık başına gitti.

CHP Burdur Milletvekili İzzet Akbulut, CHP Burdur Mevcut Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ve Ailesi'ni oy kullanırken yalnız bırakmadı. 

10 yıldır Burdur’a hak ettiği kadar hizmet verdiğini dile getiren CHP Burdur mevcut belediye başkanı Ali Orkun Ercengiz: “Burdur’umuza, vatanımıza ve milletimize hayırlı olsun. 10 yıldır görev yapıyoruz. Elimizden geldiğince mümkün olduğu kadar adaletli, Burdur’a hak ettiği kadar hizmet etmeye çalıştık. Tabii ki söz, takdir milletin. Bugün sabah 08.00’de başlayan oy verme süreci tamamlandıktan sonra sandıkların açılmasını bekleyeceğiz. Şayet burdur halkı yeniden görevimize tevliye ederse yarın sabah 08.00’dan itibaren görevimizin başında olacağız. İnşallah bir aksilik olmazsa biz Burdur’a bir 5 yıl daha söz verdiğimiz şekilde çalışmayı arzuluyoruz. Tabii ki bir demokrasi şöleni yaklaşık 3 aydır tüm adaylar sahadaydı. Burdur en iyi hizmet etmek için vatandaşlarımızı ziyaret ettik. Burdur halkımıza biz yapabileceklerimizi ve yaptıklarımızı anlattık. Dediğimiz gibi şu andan itibaren vatandaşlar yetkiyi kime verirse Burdur halkı için en iyi şekilde çalışacaktır. Biz her zaman olduğu gibi Burdur halkının sağ duyusuna, kendisine verilen görev ve yetkiyi en iyi şekilde kullanacağına eminiz. Hepimize hayırlı uğurlu olsun.” İfadelerini kullandı.

Editör: Alihan Akın