Burdur Valisi Türker Öksüz başkanlığında, İl İdare Şube Başkanları Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda tasarruf ve işleyişe ilişkin kesin talimatlar müdürlere verildi Toplantıda, Cumhurbaşkanlığı tarafından yayımlanan “Tasarruf Tedbirleri” konulu genelge başta olmak üzere, kurumlar tarafından il genelinde yürütülen proje ve çalışmalar ile kurumlar arası koordinasyon, düzen ve işbirliğini gerektiren konular ele alındı.
Toplantının sonunda yaptığı değerlendirmede Kamu kurum ve kuruluşlarının harcamalarında tasarruf sağlanması, bürokratik işlemlerin azaltılması ve kamu kaynaklarının etkili, ekonomik ve verimli kullanımına ilişkin hassas davranılması talimatını veren Vali Öksüz, hizmet ve yatırımların yakından takip edilmesini, vatandaş memnuniyetini esas alan insan odaklı, kurumlar arası koordinasyonu önemseyen bir yönetim anlayışla çalışılmasını istedi.
Vali Öksüz başkanlığında İl Özel İdaresi Encümen Toplantı Salonunda yapılan toplantıya, Vali Yardımcıları Yasin Özcan, Yunus Emre Akpınar, Genel Sekreter Asım Ertilav, İl İdare Şube Başkanları ve ilgili personel katıldı.

Editör: SELÇUK ÖÇAL