Bucak Belediyesi kent genelindeki yol ve altyapı sorunlarına hızla çözüm üretmek için Bucak Belediyesi Acil Müdahale Takımını (ATAK) kurdu.

Bucak Belediyesi’nden Bozulan Yollara Anında Müdahale

Bucak Belediyesi Acil Müdahale Takımı (ATAK), kent merkezinde ihtiyaç duyulan cadde ve sokaklardaki bozuk yol tamirini hızlıca gerçekleştiriyor.

Bucak Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde görev yapan ATAK Ekibi, kent merkezinde bozulan, bu nedenle de hem yaya hem de araç trafiği için tehlike arz eden yollarda yama asfalt ve parke yol tamiri çalışması gerçekleştiriyor.

“Sorun Varsa Biz Çözeriz” vizyonuyla hareket eden Ekipler, yama asfaltlama ve parke çalışmasının yanı sıra yol üzerinde tamir edilmesi ya da bakımı yapılması gereken tüm unsurlara da anında müdahale ederek vatandaşların daha konforlu yollarda seyahat etmelerini sağlıyor.

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal : “Sorunlara Anında Müdahale Ediyoruz, Hızlıca Çözüm Üretiyoruz”

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal , “Bucak içinde yaya ve araç trafiği için tehlike oluşturabilecek bozuk yolları hayata geçirdiğimiz Bucak Belediyesi Acil Müdahale Takımı ile öncesinden tespit ediyoruz. Tespit ettiğimiz noktalara ekibimiz olarak anında müdahale ederek çözüm üretiyor. Bozuk olan yolu öncesinde bakıma hazır hale getiriyoruz. Asfaltımızı atarak ve üzerinden silindirle geçerek yolu vatandaşlarımız için daha kullanılabilir bir hale getiriyoruz. Ekibimiz 4 kişiden oluşuyor.”dedi.