Kaymakamlık'ta aldığı İlçe brifinginin ardından esnaf ziyaretinde bulunan Vali Öksüz daha sonra Şehit Ailesi ve Çeşme Mahallesinde aile ziyaretlerinde bulundu.
Göreve başladığı günden bu yana bulduğu her fırsatta halkın içerisinde olmaya özen gösteren Vali Öksüz, Gölhisar İlçesinde esnaf ziyaretinde bulunarak, bir süre hasbihal etti, hayırlı işler diledi.
Vali Öksüz Gölhisar programının devamında Aziz Şehitlerimiz Mehmet Ali Özer ve Himmet Özbilgin 'in ailelerini evlerinde ziyaret ederek kıymetli şehit annelerimizin hayır duasını aldı, her daim yanlarında olduklarını, kapılarının kendilerine her zaman açık olduğunu ifade etti.
Programına 1928 doğumlu Havvana Üzümcü teyzeyi ziyarette ederek devam eden Vali Öksüz, Gölhisar Çeşme Mahallesinde ikamet eden Havvana Teyzemiz ve ailesini evlerinde ziyaret etti.
Yaşlı çınarlarımızla vakit geçirmenin, hayat tecrübelerinden istifade etmenin önemli olduğunu belirten Vali Öksüz, fırsat buldukça yaşlı çınarlarımızla biraraya gelmeye özen göstereceğini ifade etti.
Editör: Alihan Akın