İstasyon Vagon kahvaltı evinde düzenlenen Programa, CHP Burdur yeni İl Başkanı Şengül Tekin, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, CHP Burdur Kadın Kolları Başkanı, İlçe Başkanları ve İl Teşkilatları ile gazeteciler katıldı.

Sohbet eşliğinde geçen kahvaltının ardından CHP Burdur Milletvekili Akbulut, Yeni CHP İl Başkanı Şengül Tekin’e hayırlı olsun dileklerinin ardından İlk konuşmasını yapmak üzere sözü Şengül Tekin’e bıraktı.

“BU İŞİ BAŞARACAĞIMIZDAN EMİNİZ”

Yeni CHP İl Başkanı Şengül Tekin ; “ Kararlılığımla il başkanı görevini almış bulunmaktayım. Önümüzde bir süreç var bu süreci tüm ilçe başkanlarım, Örgütümüzün tüm kademesi, tüm birimleriyle beraber başarıyla geçireceğimizden eminim. Biz birlik ve beraberlik içerisinde çok güçlüyüz. Bu işi başaracağımızdan eminim.” İfadelerini kullandı.

CHP Burdur İl Başkanı Tekin’in konuşmasının ardından İlçe başkanları ve Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in konuşması sonrasında CHP Burdur Milletvekili İzzet Akbulut genel olarak seçim değerlendirmelerini paylaştı.

“ Cumhuriyet Halk Partisi olarak tarihi bir oy aldık”

Cumhuriyet Halk Partisi olarak Burdur’un şimdiye kadar alınan en yüksek tarihi oyunu aldıklarını dile getiren Akbulut Cumhurbaşkanlığı seçimlerini kazanamadıklarını ama yaklaşan yerel seçimler için hazırlıklarına başlayıp biran önce çalışmalarını sürdüreceklerini ifade etti.

Program soru cevap ve fotoğraf çekimlerinin ardından son buldu.

Bomba15 / Faik Güven Yılmaz