Isparta Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Hüdai Şahin Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik’i makamında ziyaret etti.

Koordinasyon ve bölgesel kalkınma konularında istişarelerde bulunulan görüşmede yönetim kurulu üyeleri de Burdur ve Isparta ekonomileri hakkında karşılıklı değerlendirmelerde bulundu.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu vurgulayan BUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik: “Komşu kentimiz Isparta’nın Ticaret Borsası Yönetimi ile bir araya gelmekten memnuniyet duydum. Nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Başkan Şahin ve ekibine yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Yaptığımız görüşmede bölgesel iş birliği ile bölgesel kalkınma için devam eden çalışmalarımızı gözden geçirdik, yeni projeler hakkında değerlendirmeler yaptık” dedi.

Ziyarette Isparta TB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Abdülkadir Kurucu ve Meclis Başkanı Nevzat Demirel ile BUTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Ali Daldal, Meclis Başkanı Ömer Çeliker, Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan Yoran, Orhan Çiçek ve Hurşit Çetin de hazır bulundular.