Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Gölhisar Meslek Yüksekokulu’nda müdürlük devir teslim töreni gerçekleştirildi.
Gölhisar Meslek Yüksekokulu'nda 29 Eylül 2023 Cuma günü düzenlenen devir teslim töreni ile müdürlük görevinden ayrılan Dr.Öğr. Üyesi İhsan AŞIK görevini müdür yardımcısı Öğr.Gör. Murat ERTİLAV’a devretti. Törende duygu ve düşüncelerini dile getiren AŞIK; müdürlük görevine atanan ERTİLAV’a başarılar dileyerek, bu yeni başlangıcın üniversitemiz ve yüksekokulumuz için hayırlı uğurlu olmasını diledi.
Dr.Öğr.Üyesi İhsan AŞIK konuşmasının devamında şu düşüncelere yer verdi;
“Görevim süresince uyumlu bir şekilde keyifle çalıştığım müdür yardımcılarım Öğr.Gör. Yalçın BAĞCI hocama ve Öğr.Gör. Murat ERTİLAV hocama, üniversitemiz yönetimine, ayrıca bu süreçte destek veren büyük bir aile olan yüksekokulumuz hocalarına ve idari personelimize çok teşekkür ediyorum, hakkınızı helal edin. Çok güzel anılar ile ve gönül bağı ile tamamladığım görevimin ardından müdürlük görevine atanan Murat ERTİLAV hocamı tebrik ediyor ve yeni görevinde başarılar diliyorum.”
Müdürlüğe atanan Öğr.Gör. Murat ERTİLAV, tevdi edilen görevin üniversitemiz ve yüksekokulumuz için hayırlı uğurlu olmasını dileyerek şöyle konuştu;
“Öncelikle bu onurlu göreve layık gören Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin DALGAR ve üniversitemiz yönetimine teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum. Bayrağı devraldığım kıymetli arkadaşım İhsan AŞIK hocama, görevi süresince okulumuza hizmetleri ve değerli katkıları için çok teşekkür ediyor kendisinin fikirlerinden istifade etmeye devam edeceğimizi belirtmek istiyorum. Üniversitemize ve yüksekokulumuza hizmet etme yolunda devraldığımız bayrağı daha yukarılara taşımak için çok çalışmamız gerektiğinin farkındalığı ile önemli bir sorumluluk üstleniyoruz. Bu süreçte örnek akademik başarılara ve önemli projelere imza atabilme vizyonuyla, Gölhisar Meslek Yüksekokulu ailesinin tüm değerli çalışanları ile hep birlikte, yüksekokulumuz ve üniversitemiz için çok güzel çalışmalar yapabilmeyi, ilçemize ve ülkemize değerli hizmetler verebilmeyi diliyorum.”