İstasyon Caddesi'nde hizmet veren Hüp Kids Cafe 'de çocuklar için sağlıklı atıştırmalıklar, oyuncaklar ve kitapların bulunduğu bir alan, oyun alanı, kum havuzu, atölye ve bebeği olan hanımlar için çocuklarını emzirebilecekleri odalar ile siz değerli Burdurlu aileleri de unutmadı.

Ebeveynlerin rahat etmesi için tasarlanan ‘Cafe’ hizmeti ile içeceklerinizi yudumlayabilir aynı zamanda ekrandan çocuğunuzu anlık takip edebilir ve izleyebilirsiniz.

Küçük prens / prenseslerinizin doğum günü partilerini de kutlayabileceğiniz Hüp Kids Cafe'de Çocuklarınız birbirinden farklı alanlarda başlarında görevliler nezaretinde eğlenirken, sizler dostlarınızla sohbetin keyfini çıkarın.

‘HÜP KİDS CAFE’

Çocuklarımız eğitmenlerimiz eşliğinde oyun alanı ve Kum havuzunda eğlenirken, sizler de ebeveynlerin rahat etmesi için tasarlanan kafemizde içeceklerinizi yudumlayabilir aynı zamanda ekrandan Çocuğunuzu anlık takip edebilir ve izleyebilirsiniz. Ayrıca çocuğunuzun güvendeyken dışarıdaki işlerinizi halledebilir rahatça yemeğinizi yiyip gelebilirsiniz.

Çocuklarımız için tuvalet ve lavabomuzun yanında anne bebek bakım odamızda mevcuttur. Sizler için en iyileri düşünülmüş ve tasarlanmıştır.

‘ATÖLYE’

Atölyemiz yaklaşık 50 metrekare kapalı alan ve 25 metrekare kapalı açık terasımızdan oluşmaktadır. Alanında uzman eğitmenlerimizin öncülüğünde planlanan ve gerçekleştirilen atölye etkinliklerimiz çocuklarımız için özenle tasarlanmış, atölyelerimizde yaş gruplarına göre ebeveynli ve ebeveynsiz olarak düzenlenmektedir. Ebeveynsiz atölyelerimizi kafemizde içeceklerinizi yudumlarken ekrandan naklen izleyebilirsiniz. Atölye konu ve tarih bilgisi duyurularımız İnstagram hesabımızdan yapılmakta olup kontenjanlarımız sınırlıdır. Lütfen randevu almayı unutmayınız.

‘OYUN ALANI’

Oyun alanınız yaklaşık 150 metrekare kapalı alana sahip olup içerisinde 12 metrekare top havuzu bulunmaktadır. Çocuklarımızın sosyalleşmesi yeni arkadaşlar edinmesi ve birlikte oyunlar kurarak Hayal dünyalarındaki sınırları zorlamalarını görmek alanımızın en güzel yanı alandaki oyuncak ve materyallerimiz çocuklarımızın sağlığı gelişimi odaklanmaları ince ve kaba motor becerilerini geliştirmeleri için özenle seçilmiştir. Çocuklarımız eğitmenlerimiz eşliğinde oyun alanında eğlenirken sizler de kafe alanımızda vakit geçirebilir ekrandan Çocuğunuzu anlık takip edebilir ve izleyebilirsiniz. Dilerseniz çocuğunuza eşlik etme şansınız da bulunuyor.

‘KUM HAVUZU’

Kum havuzu alanımız 250 metrekare kapalı alan içerisinde yaklaşık 80 dekar alana sahip olup kimyasallarla işlem görmeden özel bir yıkama ile elde edilen temiz bir alandır. Kanserojen içermez, tozdan arındırılmıştır. Alandaki oyuncak ve materyallerimiz çocuklarımızın sağlığı, gelişime odaklanmaları, ince ve kaba motor becerilerini geliştirmeleri için özenle seçilmiştir. Çocuklarımız eğitmenlerimiz eşliğinde kum havuzunda eğlenirken sizler de göz temasını bozmadan rahatınıza bakabilir ya da kafe alanımızda vakit geçirebilir, ekrandan çocuğunuzu anlık takip edebilir ve izleyebilirsiniz. Dilerseniz çocuğunuza eşlik etme şansınız da bulunuyor.

-Oyun alanı : 1 – 10 yaş grupları arası

-Kum Havuzu : 1 - 10 yaş

-Oyun grubu : 1 - 5 yas arası

İşletmemiz Her gün sabah 11.00'dan 23.00'a kadar hizmet vermektedir. Siz değerli ebeveynlerimizi işletmemizde görmekten mutluluk duyarız.

İnstagram hesabımız : @hup_kidscafe

Randevu için : 0553 360 7599 numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Editör: Haber Merkezi