Ticaret ve Sanayi Odasının şehrin sorunlarının konuşulduğu bir platform olarak, seçimler öncesi adayları bir araya getirdiği toplantılardan bir yenisi daha yapıldı. MHP, Ak Parti ve CHP'li adayların tam kadro katıldığı toplantıya ev sahipliği yapan Ticaret Odası Başkanı Yusuf Keyik, Burdur'un sosyo ekonomik durumunu katılımcılara anlattı.
Keyik, hayvancılıktan, mermer sanayiye, ticaretten hizmet sektörüne kadar bir çok alanda Burdur'da yatırımcı olduğunun altını çizdiği konuşmasının sonunda Milletvekili adaylarından Burdur'un sorunları ve çözüm önerilerini istedi.

Moderatörlüğünü Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyesi Ömer Gündüzalp'in yaptığı programda sırayla CHP adına Dr. Mehmet Göker, MHP adına Prof. Dr. Ali İsra Güngör ve Ak Parti adına Reşat Petek parti programları ve Burdur hakkında ki görüşlerini dile getirdiler.

Adayların konuşmalarının ardından Gazeteci ve Sivil Toplum Kuruluşlarının sorularını cevaplayan adaylar toplantı sonrasında Ticaret Odası Başkanı Yusuf Keyik'in talebi üzerine Burdur adına birlik ve beraberlik mesajı vermek üzere toplu halde fotoğraf çektirdiler.

Toplantı sonrasında Ak Parti ve CHP'li partililer arasında çıkan tartışmaların ardından toplantı sona erdi.

NOT:toplantıya ilişkin detaylı haber ilerleyen saatlerde sitemizde bulabilirsiniz.