Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf KEYİK, BAGEV Genel Kurulunda Yönetim Kurulu Başkan Vekili seçildi.

BAGEV Genel Kurulu’na, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ali BAHAR, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf KEYİK, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin SARI, Akdeniz Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Süreyya İŞERİ, Antalya Deniz Ticaret Odası Başkanı Ahmet ÇETİN, Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Vekili Halil BÜLBÜL, Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Seydi Tahsin GÜNGÖR, Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Onur YALÇINKAYA, Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın KURUCU, Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Önder SAYIN, Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fahri ÖZEN, Kumluca Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman KÖKSAL, Antalya Bilim Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İsmail CERİTLİ, Batı Akdeniz Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa CENGİZ katıldılar.

Divan başkanlığına Akdeniz Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Süreyya İŞERİ, Divan Üyeliklerine Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Önder SAYIN ve Batı Akdeniz Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa CENGİZ’in seçildiği genel kurulda vakıf aidat miktarının revizesinin ardından bölgesel ve sektörel sorunlar görüşüldü.

Genel Kurulda Vakfın yönetim kurulu asil ve yedek üyelerinin seçimi, denetim kurulu asil ve yedek üyelerinin seçimleri de gerçekleşti.

BAGEV yönetiminde ATSO, BUTSO, ATB, KUTSO, DTO, ITB ve MATSO yer aldılar.

Kasım ayı Yönetim Kurulu Toplantısının da yapıldığı günde BAGEV Yönetim Kurulu Başkanlığında ATSO Başkanı Ali BAHAR, Başkan Vekilliğinde BUTSO Başkanı Yusuf KEYİK, Muhasip Üyeliğinde ATB Başkan Vekili Halil BÜLBÜL, Yönetim Kurulu Üyeliklerinde KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Fahri ÖZEN, ITB Yönetim Kurulu Başkanı Hüdai ŞAHİN, MATSO Başkanı Seydi Tahsin GÜNGÖR, DTO Antalya Şubesi Başkanı Ahmet ÇETİN görev aldılar.

BAŞKAN YUSUF KEYİK: HEDEF BÖLGESEL KALKINMA

Genel Kurul hakkında değerlendirmede bulunan Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf KEYİK, seçilen yeni yönetim ve denetim kurulu üyelerini tebrik etti.

Başkan Yusuf KEYİK: “Burdur, Antalya, Isparta ve Afyonkarahisar illerinin ekonomik iş birliği ve bölgesel kalkınmasında payı bulunan Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfımızın önceki döneminde görev yapan ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Yeni Yönetim ve Denetim Kurullarımızın başta ilimize olmak üzere Batı Akdeniz Bölgemize hayırlı olmasını diliyorum. Vakıf olarak Batı Akdeniz’in kalkınması amaçlı faaliyetlerimiz, plan ve projelerimiz devam edecek” dedi.