Denizli’nin Güney ilçesinde eşler arasında çıkan tartışmayı ayırmak için oğlu da dahil olunca, yaralandığını gören anne yaraladığı eşinin ölümüne sebep oldu.

Denizli’nin Güney ilçesine 10 kilometre uzaklıkta bulunan Aşağıçeşme Mahallesi’nde akşam saatlerinde meydana gelen olayda; üç çocuk babası 44 yaşındaki Murat K. ile 42 yaşındaki eşi Ayşe K. arasında tartışma çıktı. Anne ve babasını ayırmaya çalışan oğulları Z.K., kolundan bıçakla yaralandı. Oğlunun yaralandığını gören anne, öfkesine sahip olamayıp eline geçen demir sopa ile kocasının başına vurdu. Kanlar içinde yere yığılan Murat K., olay yerinde hayatını kaybederken, kocasının ölümüne neden olan kadın ise jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Eşinden sürekli şiddet gördüğü için evi terketmiş,

Ayşe Kutludağ'ın kocasından sürekli şiddet gördüğü ve bu yüzden geçtiğimiz yıl evi terk ettiği  ve ailelerin araya girmesiyle 15 gün sonra evine dömüş.

“Halam Sürekli Şiddete Maruz Kalıyordu”

Ayşe Kutludağ’ın yeğeni Mehmet Altuntaş, “Halam sürekli şiddete maruz kalıyordu. Murat Kutludağ, kuzenime saldırdı ve kuzenim birkaç bıçak darbesi aldı. Halam Ayşe Kutludağ, oğlunu korumak isterken kendisi de darbe aldı. Kendisini savunmak için eline aldığı sopayla bir kez vurdu. Daha sonra eşinin öldüğünü öğrendi” şeklinde konuştu.

Editör: SELÇUK ÖÇAL