AK Parti Burdur Gençlik Kolları Başkanlığı için 8 adayın katılımıyla 2 ayrı mülakat yapan Genel Merkez, önümüzdeki günlerde 3 kişiyi Ankara'ya davet ettikten sonra o ismi belirleyecek.

AK Parti Burdur Gençlik Kolları Başkanı Burak Taşkesen'in bir süre önce kişisel sebeplerden dolayı istifa etmesinden sonra boş kalan başkanlık koltuğu için aday belirleme çalışmaları devam ediyor.

GENEL MERKEZ BURDUR'DA 2 AYRI MÜLAKAT YAPTI

Burdur'daki il yönetiminin belirlenmesinin ardından diğer birimlerdeki çalışmalarını da sürdüren AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları, Teşkilat Başkanı İsa Sinan Göktaş ve Başkan Yardımcısı Soner Yalçın nezaretinde 2 mülakat yaptı.

Genel Merkez Teşkilat Başkanı Göktaş ve yardımcısı Yalçın'ın yaptığı mülakatlarda, AK Parti Burdur Gençlik Kolları Yönetimi ile ilçe gençlik kolları başkanları da hazır bulundu.

BAŞKANLIK İÇİN 8 ADAY!

Burdur'da biri bayan, 8 adayın Gençlik Kolları Başkanı olmak için katılım sağladığı mülakatlarda, sırasıyla Belkıs Can, Ferhat Şahin, önceki başkan İlker Deniz, Kadir Ekici, Muhammet Alan, Muhammet Fatih Selçuk, Yılmaz Ercan ve spor camiasının yakından tanıdığı Yunus Taşkesen yer aldı.

3 ADAY GENEL MERKEZE ÇAĞRILACAK

Burdur'da yapılan mülakatlardan sonra sonuçlara dair hazırladıkları raporu AK Parti Genel Merkezi'ne ulaştıran Teşkilat Başkan ve yardımcılarının, henüz belirtilmeyen bir tarihte 8 adaydan üçünü Ankara'ya çağırıp, aralarından bir başkan seçimi yapacakları belirtildi.

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları'nın 3 adayı davet edeceği zaman konusunda ise henüz net bir tarih verilmedi.