Kadınlar 14 ayar altın kolye ile boyunlarını taçlandırmayı her zaman sevmişlerdir. Zarafeti tamamlayan bir unsur olarak görmüşlerdir. Ayrıca altın tarihten bu güne kadar her zaman statünün bir göstergesi olmuştur.

Altın alerjik reaksiyonlara asla sebep olmayan bir madendir. O yüzden, en hassas boyunda bile rahatlık ile taşınmaktadır. Kadınlar ellerine yakın, parmakları ile rahatça dokunabilecekleri bir yer olan boyunlarında taşıdıkları bu takıdan özel bir keyif alırlar.

Altın Kolye Hediye

Annenize, kız kardeşinize, sevdiklerinize en güzel hediyelerden biridir. İnce tasarlanmış bir ürünü kıyafetleri ile bütünleştirmekten zevk alırlar. Her zevke uygun bir ürün mutlaka vardır.

Nişanlar, düğünler, kız istemeler için en güzel seçeneklerden biridir. Takıldığı andan itibaren gülümseyişler parlaklaşır. Uzun seneler sizi anımsatarak sevgiyle takılır.

14 Ayar Altın Kolye Çeşitleri

Her zevke uygun tasarımlar vardır. Aralarında tercih yapmak gerçekten zordur. İnce zarif modellerin yanı sıra iddialı ve gösterişli modeller arasında tercih yapabilirsiniz. Her kadının takmaktan mutlu olacağı birden fazla model mevcuttur.

Bir harf, bir simge ile kendiniz hakkında çok şey anlatabilirsiniz. Nazara karşı malzeme ile de tasarlanmış veya bir harf olarak tasarlanmış 14 ayar altın kolye modelleri de vardır.

Çeşitleri hakkında bilgi almak için https://www.emajewellery.com.tr/altin-kolye adresinde bakmanızda yarar var.