Müdür Özdemirci'nin göreve başlama mesajı

Gündem 26.08.2023 - 11:30, Güncelleme: 26.08.2023 - 11:30
 

Müdür Özdemirci'nin göreve başlama mesajı

Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne atanan Muhammed Özdemirci bir mesaj yayımladı.
Burdur İl Milli Eğitim Müdürü Özdemirci yayımladığı mesajında şu ifadeleri kullandı ; 25.08.2023 tarihi itibariyle Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevime başlamış bulunmaktayım. Akdeniz Bölgemizin güzide ili Burdur'un kıymetli eğitimcileri ve sevgili öğrencilerimize hizmet etmekten büyük onur duyduğumu ifade etmek istiyorum. Eğitim-öğretim, geleceği, bilginin ve insani değerlerin ışığında inşa eden en güçlü yapıdır. Bu nedenle sorumluluğu büyük, eğitime vakfedilen zaman kutsaldır. Eğitim için atılan her adım, yapılan her çalışma ve proje takdire şayandır. Çünkü eğitim-öğretim bilekten yüreğe taşınan güç ve sonuçları itibariyle sevgili öğrencilerimizin yüzünü güldüren, hedeflerine ulaşmalarını sağlayan, büyük Türkiye'mizin gücüne güç katan başarılardır.  Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde görev yaptığım süre boyunca ortak bölgesel değerlere sahip olduğumuz Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile yakın temas halindeydik. Bu yakınlığı şahsım adına büyük bir şans olarak görüyorum. Aynı kültürün evlatları olarak Teke Yöresinin karakteristik özelliklerine yön veren Burdur ilimizde, eğitime imza niteliğinde hizmetlerde bulunacağımıza tüm kalbimle inanıyorum. Kıymetli eğitimcilerimizin heyecanına ortak olmak, ilimiz ve ülkemiz için Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü ailesi ve tüm paydaşlarımızla ekip ruhu içinde var gücümle çalışmaya hazırım. Bu görevde bana güvenen, Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevini bana layık gören başta Sayın Milli Eğitim Bakanımıza şükranlarımı sunuyorum. Bugüne kadar ilimize hizmet eden, eğitime gönül veren tüm meslektaşlarıma da canı gönülden teşekkür ediyorum. Ve tabi ki eğitim yolculuğumda her daim yanımda olan ailem ve yol arkadaşlarıma da teşekkürü bir borç biliyorum. Güçlü Türkiye'mize ve köklü kültürümüze güzel insanlar yetiştiren, tarihi dokusu ve zengin geçmişiyle kilit noktalardan biri olan şehrimiz Burdur'a atanmış olmamın; geleceğimizin güvencesi öğrencilerimiz, velilerimiz, il ve ilçelerimizde görev yapan idarecisinden personeline tüm çalışma arkadaşlarımız, kıymetli paydaşlarımız ve şahsım için, şehrimizin ve ülkemizin yarınları için hayırlara vesile olması diliyor, saygılar sunuyorum.  
Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne atanan Muhammed Özdemirci bir mesaj yayımladı.

Burdur İl Milli Eğitim Müdürü Özdemirci yayımladığı mesajında şu ifadeleri kullandı ;

25.08.2023 tarihi itibariyle Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevime başlamış bulunmaktayım. Akdeniz Bölgemizin güzide ili Burdur'un kıymetli eğitimcileri ve sevgili öğrencilerimize hizmet etmekten büyük onur duyduğumu ifade etmek istiyorum.

Eğitim-öğretim, geleceği, bilginin ve insani değerlerin ışığında inşa eden en güçlü yapıdır. Bu nedenle sorumluluğu büyük, eğitime vakfedilen zaman kutsaldır. Eğitim için atılan her adım, yapılan her çalışma ve proje takdire şayandır. Çünkü eğitim-öğretim bilekten yüreğe taşınan güç ve sonuçları itibariyle sevgili öğrencilerimizin yüzünü güldüren, hedeflerine ulaşmalarını sağlayan, büyük Türkiye'mizin gücüne güç katan başarılardır. 

Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nde görev yaptığım süre boyunca ortak bölgesel değerlere sahip olduğumuz Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile yakın temas halindeydik. Bu yakınlığı şahsım adına büyük bir şans olarak görüyorum. Aynı kültürün evlatları olarak Teke Yöresinin karakteristik özelliklerine yön veren Burdur ilimizde, eğitime imza niteliğinde hizmetlerde bulunacağımıza tüm kalbimle inanıyorum. Kıymetli eğitimcilerimizin heyecanına ortak olmak, ilimiz ve ülkemiz için Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü ailesi ve tüm paydaşlarımızla ekip ruhu içinde var gücümle çalışmaya hazırım. Bu görevde bana güvenen, Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevini bana layık gören başta Sayın Milli Eğitim Bakanımıza şükranlarımı sunuyorum. Bugüne kadar ilimize hizmet eden, eğitime gönül veren tüm meslektaşlarıma da canı gönülden teşekkür ediyorum. Ve tabi ki eğitim yolculuğumda her daim yanımda olan ailem ve yol arkadaşlarıma da teşekkürü bir borç biliyorum.

Güçlü Türkiye'mize ve köklü kültürümüze güzel insanlar yetiştiren, tarihi dokusu ve zengin geçmişiyle kilit noktalardan biri olan şehrimiz Burdur'a atanmış olmamın; geleceğimizin güvencesi öğrencilerimiz, velilerimiz, il ve ilçelerimizde görev yapan idarecisinden personeline tüm çalışma arkadaşlarımız, kıymetli paydaşlarımız ve şahsım için, şehrimizin ve ülkemizin yarınları için hayırlara vesile olması diliyor, saygılar sunuyorum.  

Habere ifade bırak !
Faik Güven Yılmaz - EDİTÖR
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve bomba15.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.