SİYASET (İHA) - İhlas Haber Ajansı | Haber Girişi: 11.06.2021 - 12:42, Güncelleme: 11.06.2021 - 12:42

Özçelik ve Uğur; Tüm Belediyelerimize Destek Olmaya Devam...

 

Özçelik ve Uğur; Tüm Belediyelerimize Destek Olmaya Devam...

BURDUR’DA CUMHUR İTTİFAKI OLARAK HİZMET ETMEYE, ve TÜM BELEDİYELERİMİZE  DESTEK OLMAYA DEVAM EDİYORUZ :
AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Cumhur ittifakı belediyelerine Çevre Kirliliğinin Giderilmesi ve Sıfır Atık için hibe geldiğini belirtiler. “BURDUR’UMUZA HEP BİRLİKTE HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ”Cumhur İttifakı olarak, Burdur’da hep birlikte hizmet etmeye devam edeceklerini belirten Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur “ Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sn. Murat Kurum’la Belediye Başkanlarımızın talepleri ile ilgili görüşmeler gerçekleştirdik. Yapılan görüşme sonrasında Çevrenin korunması ve iyileştirilmesi ve temizlenmesi gayeleri ile dahilinde çevre temizlik araçları SIFIR ATIK ALTYAPI PROJELERİ için TEFENNİ Belediyemize 350.000,00 TL, ÇAVDIR Belediyemize 2019 Yılında 100 Bin TL,Kazıcı Yükleyici ve Konteyner Verildi.ÇELTİKÇİ Belediyemize 200.000,00 TL, SÖĞÜT Belediyemize 350.000,00 TL, KIZILKAYA Belediyemize 250.000,00 TL ve YUSUFÇA Belediyemize 2019 Yılında 300 Bin TL,Kazıcı Yükleyici Araç,Konteyner desteği sağlandı.Ayrıca TEFENNİ Belediyemizin ve ÇAVDIR Belediyemizin Yatırım Yapacağı Arazilere”Kamu Yararı Kararını” Bizzat Çevre Şehircilik Bakanımız Sn Murat Kurum Tarafından Burdur Ziyareti Öncesi Akşamında İmzalayarak Onaylamıştır. Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanımız Sn. Devlet Bahçeli liderliklerinde Cumhur İttifakı olarak Belediye Başkanlarımızın talepleri ile ilgili görüşmelere yapmaya devam edeceğiz. MHP’li Belediye Başkanlarımızın Her Ankara’ya Geldiklerinde Burdur Vekilleri Olarak Bizlere Ofislerimizde Ziyaret Ederek İlçelerimize Yapılacak Hizmet ve Yatırımları İletmişlerdi.MHP İl Başkanımız Hikmet Ökte’de her Görüşmelerimizde MHP’li Belediyelerimizin Çalışmalarını ve Taleplerini İletiyorlar.Çevre ve Şehircilik Bakanımızın Son Ziyaretinde YEŞİLOVA Belediyemizin ATIKSU ARITMASI SUKAP Projesi Kapsamında % 50 HİBE İle Önümüzdeki Aylarda Yapılacak ve Bu yapımda Bazı İhtiyaçlarda Bakanlığımız ve Genel Müdürlüklerimiz Tarafından Karşılanmaya Çalışılacak.BURDUR BELEDİYESİ İçin Avrupa Yatırım Bankasından İLBANK Kredileriyle İLERİ ATIKSU ARITMA İnşaatına Türkiye’ye Ayrılan 150 Milyon Avro Kredinin %7,5 Oranı 11,5 Milyon Avrosu Burdurumuza Ayrılarak Başlandı ve Ayrıca DSİ Genel Müdürlüğümüzün Bütçesinden ve Hükümetimizin Ödenekleri İle Yaklaşık 45 Milyona Yakın İçme Suyu İsale Hattı ve Depolar Çalışması Tamamlandı ve İnşaatı Devam Eden Yaklaşık 35 Milyon TL ile İçme Suyu ARITMA TESİSİ Çalışmaları Devam Etmektedir.ifadelerine yer verdiler.
BURDUR’DA CUMHUR İTTİFAKI OLARAK HİZMET ETMEYE, ve TÜM BELEDİYELERİMİZE  DESTEK OLMAYA DEVAM EDİYORUZ :

AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Cumhur ittifakı belediyelerine Çevre Kirliliğinin Giderilmesi ve Sıfır Atık için hibe geldiğini belirtiler. 

“BURDUR’UMUZA HEP BİRLİKTE HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ”
Cumhur İttifakı olarak, Burdur’da hep birlikte hizmet etmeye devam edeceklerini belirten Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur “ Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sn. Murat Kurum’la Belediye Başkanlarımızın talepleri ile ilgili görüşmeler gerçekleştirdik. Yapılan görüşme sonrasında Çevrenin korunması ve iyileştirilmesi ve temizlenmesi gayeleri ile dahilinde çevre temizlik araçları SIFIR ATIK ALTYAPI PROJELERİ için TEFENNİ Belediyemize 350.000,00 TL, ÇAVDIR Belediyemize 2019 Yılında 100 Bin TL,Kazıcı Yükleyici ve Konteyner Verildi.ÇELTİKÇİ Belediyemize 200.000,00 TL, SÖĞÜT Belediyemize 350.000,00 TL, KIZILKAYA Belediyemize 250.000,00 TL ve YUSUFÇA Belediyemize 2019 Yılında 300 Bin TL,Kazıcı Yükleyici Araç,Konteyner desteği sağlandı.Ayrıca TEFENNİ Belediyemizin ve ÇAVDIR Belediyemizin Yatırım Yapacağı Arazilere”Kamu Yararı Kararını” Bizzat Çevre Şehircilik Bakanımız Sn Murat Kurum Tarafından Burdur Ziyareti Öncesi Akşamında İmzalayarak Onaylamıştır. Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanımız Sn. Devlet Bahçeli liderliklerinde Cumhur İttifakı olarak Belediye Başkanlarımızın talepleri ile ilgili görüşmelere yapmaya devam edeceğiz. MHP’li Belediye Başkanlarımızın Her Ankara’ya Geldiklerinde Burdur Vekilleri Olarak Bizlere Ofislerimizde Ziyaret Ederek İlçelerimize Yapılacak Hizmet ve Yatırımları İletmişlerdi.MHP İl Başkanımız Hikmet Ökte’de her Görüşmelerimizde MHP’li Belediyelerimizin Çalışmalarını ve Taleplerini İletiyorlar.Çevre ve Şehircilik Bakanımızın Son Ziyaretinde YEŞİLOVA Belediyemizin ATIKSU ARITMASI SUKAP Projesi Kapsamında % 50 HİBE İle Önümüzdeki Aylarda Yapılacak ve Bu yapımda Bazı İhtiyaçlarda Bakanlığımız ve Genel Müdürlüklerimiz Tarafından Karşılanmaya Çalışılacak.BURDUR BELEDİYESİ İçin Avrupa Yatırım Bankasından İLBANK Kredileriyle İLERİ ATIKSU ARITMA İnşaatına Türkiye’ye Ayrılan 150 Milyon Avro Kredinin %7,5 Oranı 11,5 Milyon Avrosu Burdurumuza Ayrılarak Başlandı ve Ayrıca DSİ Genel Müdürlüğümüzün Bütçesinden ve Hükümetimizin Ödenekleri İle Yaklaşık 45 Milyona Yakın İçme Suyu İsale Hattı ve Depolar Çalışması Tamamlandı ve İnşaatı Devam Eden Yaklaşık 35 Milyon TL ile İçme Suyu ARITMA TESİSİ Çalışmaları Devam Etmektedir.ifadelerine yer verdiler.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve bomba15.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.