Gelecek Partisi Burdur Milletvekili A. Adayı Eşref Ural "Biz hazırız, Burdur hazır, Türkiye hazır"

Gündem 24.03.2023 - 00:18, Güncelleme: 24.03.2023 - 00:18
 

Gelecek Partisi Burdur Milletvekili A. Adayı Eşref Ural "Biz hazırız, Burdur hazır, Türkiye hazır"

Görevinden istifa eden eski il başkanı Eşref Ural, düzenlediği basın toplantısında Burdur Milletvekili aday adaylığını açıkladı.Gelecek Partisi aday adayı Ural “ Biz hazırız, Burdur hazır, Türkiye hazır” dedi.
Kentte görev yapan basın mensupları ile Gizli Bahçe restoranında bir araya gelen 28. Dönem Burdur Milletvekili aday adayı Ural birlikte yapılan kahvaltının ardından “Değerli basın mensupları Ülkemiz Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal, siyasal ve ekonomik krizinin tam ortasındadır. Ancak, bu ülkenin tarihinde ilk defa hem sosyal, hem siyasi ve hem de ekonomik kriz, birlikte ve at başı gidiyor. Ülkemiz nasıl ve niçin böylesine berbat noktalara savruldu? diye sorduğumuzda ise, cevap olarak karşımıza, adına “Başkanlık Sistemi” denilen, adalet ve liyakat sisteminin defedildiği, istişare ve denetim mekanizmalarının bertaraf edildiği bir “TEK ADAM” rejimi çıkıyor. Evet, ülkemizin içine düştüğü bu “fetret devrinin” tartışmasız en büyük sorumlusu, AK Parti-MHP ikilisinin başımıza bela ettiği “Tek Adam” rejimidir. Hatta bu rejime, “Erdoğanizm” de diyebiliriz, kendine münhasır bir rejimdir ve yeryüzünde eşi-benzeri yoktur. Kıymetli basın mensupları, 2002 yılında çok büyük beklentiler ve çok yüksek umutlarla milletten yetki alan Ak Parti ve Erdoğan iktidarı, geride büyük hayal kırıklıkları, sosyal travmalar ve enkaz yığınına dönmüş bir ülke bırakarak siyaset sahnesinden çekiliyor. Ancak, hiç kuşkumuz yok ki Türkiye, bütün bu sorunların üstesinden kısa sürede gelebilecek bir ülkedir. Eğitimli ve yetişmiş insan kaynağı, her şeye rağmen işleyen sanayisi, geniş ve bereketli ovaları, tarımsal üretim altyapısı, iklimi, coğrafyası ve tarihi/kültürel birikimi ile bu ülke, yeryüzünde potansiyeli en yüksek ülkelerden birisidir. Yeter ki bu potansiyel doğru, adil ve demokratik bir sistem üzere yönetilebilsin. Ve işte Gelecek Partisi olarak bizler; adil, demokrat, özgür, bilimle barışık, bağımsız ve kardeş bir Türkiye inşâ etme iddiasıyla halkımızın huzurundayız. Ülkemizin sorunlarını biliyoruz, çok güçlü bir kadromuz var. AyrıcaiBurdur’umuzun potansiyelini, imkanlarını ve önceliklerini biliyoruz ve bu konuda dersimize çok çalıştık. Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu 29 Kasım 2022 günü şehrimizi ziyaret ettiğinde, kendisinden, “Burdur’u tarım ve hayvancılık üretiminin başkenti yapacağız” sözünü aldık ve bunu bizzat kendi ağzından Burdur kamuoyuna duyurduk. Basınımızın kıymetli temsilcileri, Hiç kuşku yok ki Türkiye yeni bir döneme giriyor. Ve bu yeni dönemde Millet İttifakı’nın bir bileşeni olarak Gelecek Partisi, ülkemizin ve Burdur’umuzun dertlerine derman olma kapasitesine sahiptir. Biz hazırız! Burdur hazır!Türkiye hazır!” Diyerek basın toplantısı sonlandırıldı. Bomba15 / FAİK GÜVEN YILMAZ  
Görevinden istifa eden eski il başkanı Eşref Ural, düzenlediği basın toplantısında Burdur Milletvekili aday adaylığını açıkladı.Gelecek Partisi aday adayı Ural “ Biz hazırız, Burdur hazır, Türkiye hazır” dedi.

Kentte görev yapan basın mensupları ile Gizli Bahçe restoranında bir araya gelen 28. Dönem Burdur Milletvekili aday adayı Ural birlikte yapılan kahvaltının ardından “Değerli basın mensupları Ülkemiz Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal, siyasal ve ekonomik krizinin tam ortasındadır.

Ancak, bu ülkenin tarihinde ilk defa hem sosyal, hem siyasi ve hem de ekonomik kriz, birlikte ve at başı gidiyor. Ülkemiz nasıl ve niçin böylesine berbat noktalara savruldu? diye sorduğumuzda ise, cevap olarak karşımıza, adına “Başkanlık Sistemi” denilen, adalet ve liyakat sisteminin defedildiği, istişare ve denetim mekanizmalarının bertaraf edildiği bir “TEK ADAM” rejimi çıkıyor. Evet, ülkemizin içine düştüğü bu “fetret devrinin” tartışmasız en büyük sorumlusu, AK Parti-MHP ikilisinin başımıza bela ettiği “Tek Adam” rejimidir. Hatta bu rejime, “Erdoğanizm” de diyebiliriz, kendine münhasır bir rejimdir ve yeryüzünde eşi-benzeri yoktur.

Kıymetli basın mensupları,

2002 yılında çok büyük beklentiler ve çok yüksek umutlarla milletten yetki alan Ak Parti ve Erdoğan iktidarı, geride büyük hayal kırıklıkları, sosyal travmalar ve enkaz yığınına dönmüş bir ülke bırakarak siyaset sahnesinden çekiliyor.

Ancak, hiç kuşkumuz yok ki Türkiye, bütün bu sorunların üstesinden kısa sürede gelebilecek bir ülkedir. Eğitimli ve yetişmiş insan kaynağı, her şeye rağmen işleyen sanayisi, geniş ve bereketli ovaları, tarımsal üretim altyapısı, iklimi, coğrafyası ve tarihi/kültürel birikimi ile bu ülke, yeryüzünde potansiyeli en yüksek ülkelerden birisidir. Yeter ki bu potansiyel doğru, adil ve demokratik bir sistem üzere yönetilebilsin.

Ve işte Gelecek Partisi olarak bizler; adil, demokrat, özgür, bilimle barışık, bağımsız ve kardeş bir Türkiye inşâ etme iddiasıyla halkımızın huzurundayız. Ülkemizin sorunlarını biliyoruz, çok güçlü bir kadromuz var.

AyrıcaiBurdur’umuzun potansiyelini, imkanlarını ve önceliklerini biliyoruz ve bu konuda dersimize çok çalıştık. Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu 29 Kasım 2022 günü şehrimizi ziyaret ettiğinde, kendisinden, “Burdur’u tarım ve hayvancılık üretiminin başkenti yapacağız” sözünü aldık ve bunu bizzat kendi ağzından Burdur kamuoyuna duyurduk.

Basınımızın kıymetli temsilcileri,

Hiç kuşku yok ki Türkiye yeni bir döneme giriyor. Ve bu yeni dönemde Millet İttifakı’nın bir bileşeni olarak Gelecek Partisi, ülkemizin ve Burdur’umuzun dertlerine derman olma kapasitesine sahiptir. Biz hazırız! Burdur hazır!Türkiye hazır!” Diyerek basın toplantısı sonlandırıldı.

Bomba15 / FAİK GÜVEN YILMAZ

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve bomba15.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.
haber antalya