GÜNDEM (Bomba15) - Doğukan Acar | Haber Girişi: 10.06.2022 - 14:13, Güncelleme: 10.06.2022 - 14:13

Burdur Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası'nda görev dağılımı yapıldı

 

Burdur Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası'nda görev dağılımı yapıldı

Burdur Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasının 4-5 Haziran 2022 tarihlerinde yapılan 24. Olağan Seçimli Genel Toplantısı sonrasında ilçe seçim kurulundan mazbatanın alınmasının ardından 9 Haziran 2022 Perşembe günü Oda Yönetim, Denetleme ve Disiplin Kurulları toplanarak görev dağılımı yapıldı.
Görev dağılımı ise şu şekilde;  YÖNETİM KURULU Başkan Gürhan ÖZVEREN Bşk. Yrd. Mehmet Ali KUZGUN Oda Sekreteri/Sayman Mehmet Ali SAVAŞ Üye Süleyman AKBULUT Üye Zeynep BİLİCİ DENETLEME KURULU Başkan Nuray ARAN Üye Hakkı KOÇ Üye Hamdi ERÇELİK DİSİPLİN KURULU Başkan Fatih ÖZKAN Bşk. Yrd. Osman TAŞKIN Raportör Nebahat AKÇAY Üye Akın ÖZÇELİK Üye Cengiz TÜRKEN TÜRMOB ÜST BİRLİK DELEGELERİ 1-SERKAN VURGUN 2-SÜLEYMAN ERMAN 3-İSMAİL BAŞTAŞ 4-ZEHRA AKÇAY 5-HAKKI IŞIK 6-RECEP YILDIZ DEVİR TESLİM TÖRENİ Görev dağılımı sonrası önceki dönem başkanı Serkan VURGUN ile yeni dönem Oda Başkanı Gürhan ÖZVEREN arasında devir teslim töreni gerçekleştirildi.  Başkan ÖZVEREN konuşmasında: “Öncelikle Sn; Serkan VURGUN başkanımıza Odamıza, mesleğe ve meslektaşlara yapmış olduğu hizmetler için  teşekkür  ediyorum, 2016 yılından bu güne kadar birlikte Yönetim Kurulu’nda birlikte görev yaptık. Kendisine bundan sonraki yaşamında sağlık ve mutluklar dilerim. Yeni bir Yönetim Kurulu ile mesleğe ve meslektaşımıza hizmet etmek için bugünden itibaren çalışmalarımıza başlıyoruz. Genel Kurulumuza katılan tüm meslektaşlarımıza çok teşekkür ediyorum.” Dedikten sonra Sn; Serkan VURGUN’a buket takdim ederek, şöyle devam etti; Çok kıymetli Meslektaşlarım, teveccühleri ile bu güzide Odamız için bu onurlu görevi bizlere layık gördüler. Üstlenmiş olduğumuz tarihi sorumluluğun farkındayız. Her zaman olduğu gibi desteklerinizle birlikte başaracağız. Odamızı YENİ BİR DİL, YENİ BİR VİZYON, YENİ BİR ANLAYIŞ, YENİ BİR BAKIŞ, ORTAK AKIL ve Birlikte Yönetim anlayışı ile tüm meslek mensuplarımızın katılımıyla birlikte yöneteceğiz. Bizim dilimiz sevgi dili, bizim dilimiz saygı dili olacak. İnanıyorum ki bu 3 yıllık dönemi camiamıza yakışan olgunlukta geçireceğiz.  Hepimiz çok iyi bilmeliyiz ki, tek başına başarıyı yakalamak mümkün değildir. Bu nedenle her zaman, hep birlikte diyorum ve beraberce arzuladığımız hedeflere ulaşacağımıza inanıyoruz.  Hizmet yolunda Biz Olmanın önemli fakat “HEPİMİZ OLMA”nın çok daha önemli olduğunu biliyoruz. Önümüzdeki dönem Odamızı hepimiz birlikte yöneteceğiz. Yönetim Kurulu olarak, bu bilinç içerisinde, birleştirici ve uzlaştırıcı bir ortam oluşturup, ortak akılda buluşarak Barış, Huzur, Dayanışma ve Birliktelik içerisinde Üreten, üyesine söz veren sözünü yerine getirmek için çaba sarf eden bir Yönetim anlayışı içerisinde olacağız. Yönetimin yanında komisyonlarında çalıştığı, üyelerinin katkı sağladığı bir çalışma anlayışı içerisinde olacağız. Tüm meslektaşlarımızın katılımlarını sağlayarak, mesleğimizi ve meslektaşımızı daima bir adım ileriye götürecek anlayış içerisinde olacağız. Bu süreçte emeği geçen tüm arkadaşlarımızı kutluyorum. Her bir Meslektaşıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Tüm kurullarımızı tebrik eder, yeni görevlerinde başarılar dilerim. Mesleğimiz için hayırlı olsun. Dedi.
Burdur Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasının 4-5 Haziran 2022 tarihlerinde yapılan 24. Olağan Seçimli Genel Toplantısı sonrasında ilçe seçim kurulundan mazbatanın alınmasının ardından 9 Haziran 2022 Perşembe günü Oda Yönetim, Denetleme ve Disiplin Kurulları toplanarak görev dağılımı yapıldı.

Görev dağılımı ise şu şekilde; 

YÖNETİM KURULU

Başkan Gürhan ÖZVEREN
Bşk. Yrd. Mehmet Ali KUZGUN
Oda Sekreteri/Sayman Mehmet Ali SAVAŞ
Üye Süleyman AKBULUT
Üye Zeynep BİLİCİ

DENETLEME KURULU

Başkan Nuray ARAN
Üye Hakkı KOÇ
Üye Hamdi ERÇELİK

DİSİPLİN KURULU

Başkan Fatih ÖZKAN
Bşk. Yrd. Osman TAŞKIN
Raportör Nebahat AKÇAY
Üye Akın ÖZÇELİK
Üye Cengiz TÜRKEN

TÜRMOB ÜST BİRLİK DELEGELERİ
1-SERKAN VURGUN
2-SÜLEYMAN ERMAN
3-İSMAİL BAŞTAŞ
4-ZEHRA AKÇAY
5-HAKKI IŞIK
6-RECEP YILDIZ

DEVİR TESLİM TÖRENİ

Görev dağılımı sonrası önceki dönem başkanı Serkan VURGUN ile yeni dönem Oda Başkanı Gürhan ÖZVEREN arasında devir teslim töreni gerçekleştirildi. 

Başkan ÖZVEREN konuşmasında: “Öncelikle Sn; Serkan VURGUN başkanımıza Odamıza, mesleğe ve meslektaşlara yapmış olduğu hizmetler için  teşekkür  ediyorum, 2016 yılından bu güne kadar birlikte Yönetim Kurulu’nda birlikte görev yaptık. Kendisine bundan sonraki yaşamında sağlık ve mutluklar dilerim. Yeni bir Yönetim Kurulu ile mesleğe ve meslektaşımıza hizmet etmek için bugünden itibaren çalışmalarımıza başlıyoruz. Genel Kurulumuza katılan tüm meslektaşlarımıza çok teşekkür ediyorum.” Dedikten sonra Sn; Serkan VURGUN’a buket takdim ederek, şöyle devam etti;

Çok kıymetli Meslektaşlarım, teveccühleri ile bu güzide Odamız için bu onurlu görevi bizlere layık gördüler. Üstlenmiş olduğumuz tarihi sorumluluğun farkındayız. Her zaman olduğu gibi desteklerinizle birlikte başaracağız.

Odamızı YENİ BİR DİL, YENİ BİR VİZYON, YENİ BİR ANLAYIŞ, YENİ BİR BAKIŞ, ORTAK AKIL ve Birlikte Yönetim anlayışı ile tüm meslek mensuplarımızın katılımıyla birlikte yöneteceğiz.

Bizim dilimiz sevgi dili, bizim dilimiz saygı dili olacak. İnanıyorum ki bu 3 yıllık dönemi camiamıza yakışan olgunlukta geçireceğiz. 

Hepimiz çok iyi bilmeliyiz ki, tek başına başarıyı yakalamak mümkün değildir. Bu nedenle her zaman, hep birlikte diyorum ve beraberce arzuladığımız hedeflere ulaşacağımıza inanıyoruz. 

Hizmet yolunda Biz Olmanın önemli fakat “HEPİMİZ OLMA”nın çok daha önemli olduğunu biliyoruz. Önümüzdeki dönem Odamızı hepimiz birlikte yöneteceğiz.

Yönetim Kurulu olarak, bu bilinç içerisinde, birleştirici ve uzlaştırıcı bir ortam oluşturup, ortak akılda buluşarak Barış, Huzur, Dayanışma ve Birliktelik içerisinde Üreten, üyesine söz veren sözünü yerine getirmek için çaba sarf eden bir Yönetim anlayışı içerisinde olacağız.

Yönetimin yanında komisyonlarında çalıştığı, üyelerinin katkı sağladığı bir çalışma anlayışı içerisinde olacağız.

Tüm meslektaşlarımızın katılımlarını sağlayarak, mesleğimizi ve meslektaşımızı daima bir adım ileriye götürecek anlayış içerisinde olacağız.

Bu süreçte emeği geçen tüm arkadaşlarımızı kutluyorum. Her bir Meslektaşıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Tüm kurullarımızı tebrik eder, yeni görevlerinde başarılar dilerim. Mesleğimiz için hayırlı olsun. Dedi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve bomba15.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.